Wpis z mikrobloga

Wołam @Blackpill_RAW: w zwiazku z twoim nadchodzacym harlekinem OKD vs Mokebe, jako ekspert w dziedzinie lookismu, co Ty na to by przy okazji w którymś poście rozwinać temat ekstremalnej formy moggingu, jakim jest racemogging? Oczywistym jest że przeciętny biały zawsze racemogguje rice czy currycela, ale inaczej wyglada to w przypadku czarnych i białych. Wg mnie czarni często wręcz racemogguja białych. Zwykle nie jest mowa tu o chudych afrykykańskich mokebiakach, jednakże sprawa wyglada zgoła inaczej z czarnymi z USA lub karaibów. Jako że murzyni statystycznie sa wyższi oraz łatwiej buduja muskulature, nie bez powodu byli wykorzystywani do zapier#alania na polach bawełny, ponadto ich domieszka ok. 20% białej krwi zdecydowanie ulepszyła ich strukturę kostna twarzy. Dochodzi do tego obecne promowanie zwiazków mieszanych i sposób przedstawiania czarnych w mediach, co jeszcze bardziej racemogguje białych. Na zdjęciu giga-oktano Tyrone Jason Luv racemogguje naszych ulubionych Oskara i Hortensjusza, dlatego jestem bardzo ciekawa kto wygra starcie w twoim harlekinie
#blackpill
padlinozerca - Wołam @Blackpill_RAW: w zwiazku z twoim nadchodzacym harlekinem OKD vs...

źródło: comment_1620708277ifOpsrr5j5jiTbDgMBw2qU.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@padlinozerca: No Jason Luv to bardzo zaawansowany genetycznie negroid. Aktorki grające w Blacked Raw wiedzą to aż za dobrze. Ale on to bardziej właśnie ma "czysto" murzyńskie rysy twarzy tj. szeroki nos.

A co do moggowania białych, to nie wiem jak plasuje się cała populacja czarnych. Luv to odpowiednik Henryego Cavilla. Tacy goście nie chodzą po ulicy. Przeciętny nygga to jak przeciętny slavcel - niewidzialny dla kobiet
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW: Rzeczywiście goście jak Luv bardzo rzadko chodza po ulicy, myślę że jednak mogguje on OKD nawet ze swoimi negrowmi rysami. Jeśli chodzi o moggowanie białych mieszkam za granica i jednak widzę to bardziej, nie mówię o Polsce gdzie czarni to asfaltowi imigranici z pontonów. Oczywistym jest że slavcel=blackcel ale i tak sa oni nieistniejacy dla kobiet. Mowa o upper tier normiach, chadtlitach i chadach. W dzielnicy gdzie mieszkam jest pełno
  • Odpowiedz
@MatPoz1: z obserwacji? Może i kiedyś kiedy używali ich do niewolniczej pracy i żarli maniok byli bardziej wychudzeni, teraz czarne karaibskie 16 letnie gówniarze często wygladaja tu jak 25 letnie chadziska po 190 wzrostu, nie wiem gdzie mieszkasz ale ja widzę takich dość często? Jamajka nie jest już taka biedna post kolonialna wiocha również, to nie etiopia i maja co żreć, aż zbyt dużo widzac gigantyczne dupska niektórych czarnych kobit
  • Odpowiedz
@padlinozerca: No tak to wykop, tego typu argumenty z danymi z d... są tutaj na porządku dziennym. - What’s driving those differences? Race is one big factor. Medical examination data maintained by the CDC shows that white (average height of 5′10″ rounded to the nearest inch) and black (5′9″) men tend to be significantly taller than Asian (5′7″) or Hispanic (5′7″) men. https://www.washingtonpost.com/business/2018/10/06/americas-tallest-shortest-states/ żródło to washington post czyli liberalna gazeta, w
  • Odpowiedz