Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 28
nawet zabawne, że tag, który startował jako postępowa odpowiedź na ogólnowykopowy konserwatyzm, #4konserwy, stal się młodzieżówką konserwatywnej, prawicowej partii, będącej przy okazji czymś w rodzaju rewii mody dla atencjuszy ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#neuropa

#antykapitalizm #bekazlibka #bekazprawakow #bekazlewactwa
szalonykundellenina - nawet zabawne, że tag, który startował jako postępowa odpowiedź...

źródło: comment_1620672586HyiyTxsEoQC6ZxLUTYTTfR.jpg

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
@Lipathor: a czy ja napisałem coś o tym, który z tagów powstał pierwszy? celowo zostawiłem tag konserw jako wtrącenie, a napisałem jedynie, że neuropa była odpowiedzią na wykopowy, powszechny konserwatyzm

byłem tu wtedy gdy tworzył się ten tag, tak jak i ty :-)
  • Odpowiedz
celowo zostawiłem tag konserw jako wtrącenie, a napisałem jedynie, że neuropa była odpowiedzią na wykopowy, powszechny konserwatyzm


@szalony_kundel_lenina: No właśnie, też to tak odebrałem. Mogłeś dla klaryfikacji napisać "tag, który startował najpierw jako postępowa odpowiedź na ogólnowykopowy konserwatyzm, a później jako kontra na #4konserwy", ale dla mnie przynajmniej przekaz był jasny i ogólnie zrozumiały dla inteligentnego czlowieka, który potrafi sobie poradzić z uproszczeniem. xD
  • Odpowiedz
@szalony_kundel_lenina: @Gaku745: i nadal źle

@Vhetman założył tag #evropa, później zmienił na #neuropa, w którym zamieszczał takie konserwowe #!$%@?. Później paru użytkowników założyło grupę zamkniętą o tej samej nazwie, w której zakopywali taki spam. Przez jakiegoś buga czy coś, wyszło to na jaw. Teraz neuropa to każdy, kto nie głosuje na Korwina.
  • Odpowiedz
@Lipathor: nie wiem w jaki sposób ten cytat obala fakt, że #neuropa startowała jako odpowiedź na wykopowy konserwatyzm; wpisy vhetmana miały zerową popularność i mogą być traktowane wyłącznie jako ciekawostka; sumie to chociaż historię znam, żadnego jego wpisu nigdy na oczy nie widziałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Zresztą neuropa nigdy nie była lewicowa w sensie gospodarczym


@qluch: bo neuropa sama w sobie nie poruszała kwestii gospodarczych aż do niedawna xD

we wpisie też nie za bardzo poruszałem kwestie gospodarcze; neuropa stała się młodzieżówką partii, która leży w zakresie konserwatywnego liberalizmu; samo to jest już zabawne
  • Odpowiedz
Zawsze możecie nie tagować swoich wpisów #neuropa ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@dioxyna: wtedy to nawet i maść na ból czterech gwiazd, albo gar bigosu, nie pomoże ( ͡° ͜ʖ ͡°)

bo neuropa sama w sobie nie poruszała kwestii gospodarczych aż do niedawna xD

we wpisie też nie za bardzo poruszałem kwestie gospodarcze; neuropa stała się młodzieżówką partii, która
  • Odpowiedz
Lewica poszła w koalicję z pisem, no to neuropa powiedziała lewicy nara. Tak było zawsze. Jedynie osoba czikapu spowodowała zlewaczenie gospodarcze neuropy na krótko, bo czikapu miał nadzieję, że uda mu się zrobić zamach na neuropę.


@qluch: wiesz co, czy tego chcecie, czy nie, najbardziej rozpoznawalnymi neuropejczykami są print i koroluk, czyli nikt, kto wpisywałby się w dzisiejszą narrację partyjnego spamu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ale co mnie obchodzi parlamentarna lewica i ich decyzje, chłopie


@szalony_kundel_lenina: no spoko, ale widać neuropę to obchodzi i lewica gospodarcza wyleciała za burtę.

Albo się naprostujesz albo out z disco płakać na wypieku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz