Wpis z mikrobloga

Co sądzicie o Renault Latitude rocznik 2011-2012? średnio cena 30/31 tysięcy zł w najbogatszej wersji z przebiegem poniżej 200k
Auto klasy wyższej, poziom np.Superba/a6/passata, a w tych rocznikach o wiele tańsze od konkurencji i z lepszym wyposażeniem
Dobry silnik 2.0d, bogate wyposażenie, fajny wygląd.
Nie wiem dlaczego był aż takim niewypałem.

Polecacie jakiegoś innego sedana minimum 2011 rok do tych 30 tysięcy, albo lekko ponad z dość dobym wyposażeniem? Jeszcze Insignie patrzyłem, ale w porównaniu do Latitude, to nie ma co porównywać.
#motoryzacja #samochody
technojezus - Co sądzicie o Renault Latitude rocznik 2011-2012? średnio cena 30/31 ty...

źródło: comment_1620637561SXDBLaMYdUvNXBtTFNRUhE.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
@technojezus: mireczku, bardzo ciekawe auto. Nie wiedzialem nawet o jego istnieniu. Wyposazenie rzeczywiscie mega, xenony, kamera cofania, pamiec foteli, paronamiczny dach, asysten swiatel. Ciekawe jak to sie sprawuje, jak awaryjnosc itp. Szczegolnie fajny ten wiekszy diesel
@patataj_konik powiesz cos o tym aucie?
  • Odpowiedz
@4191727801:
@technojezus:

Cześć. Faktycznie kupiłem to auto, do tego od 1 właściciela, z historią w ASO i przebiegiem mniej jak 150000 potwierdzonym w 3 miejscach.

Jestem jedynym kierowca w domu i auto miało mi pomóc przy dłuższych trasach. Ogólnie jestem zadowolony. Jest wygodne (pompowane fotele, masaż, dużo opcji ustawienia fotela, ruchomy podłokietnik, fajne zagłówki). Zarówno pasażerowie jak i ja mamy wystarczająco miejsca. Bagażnik jak to w sedanie. Dla mnie wystarczający
  • Odpowiedz
@patataj_konik: kurczę to pewnie ten, z poludnia Polski?.... Swoje auto od połowy marca sprzedaje i się sprzedać nie chce. Teraz patrzyłem initiale paris i mniej niż 150k przebiegu chodzi za 32900. Dużo jakiś bieda wersji jest.

Bose dobrze gra w głośnikach?
  • Odpowiedz
No z Jaworzna, jak go wystawili to na 2 dzień o 12:00 po niego bylem.

Sporo jest wersji w Privilige. Ja bym jednak polował na jakąś fajną okazje z zimna głową w Initiale nawet tak do 200k nalotu. Warto już przy tym przebiegu zweryfikować koło dwumasowe, sprzęgło.

Bose gra przyjemnie. Jest głośnik niskotonowy w półce za siedzeniami z wzmacniaczem. Jak się przesiadłem z 4 głośników to niebo a ziemia.
  • Odpowiedz
@technojezus: ja nie kupowałem jeszcze tych zapachów. Siedzą jakieś stare, prawie nic nie czuć. Są spokojnie do dostania w Renault Shop za około 30 zł za sztukę.

Bardziej tutaj bym się skupiał na tym oczyszczaczu, jonizatorze. To moim zdaniem robi dobrą robotę.
  • Odpowiedz