Wpis z mikrobloga

Z każdym kolejnym dniem coraz mocniej sądz, że taktyka lewicy jest słuszna, chociaż jeszcze parę dni mocno kląłem na razemkow. Anty pis i tak głosuje na opozycję. Natomiast lewica powinna się starać odzyskać część elektoratu socjalnego (20% głosujących na PiS popiera małżeństwa osób tej samej płci, więc nie mówcie że pis jest złożony z samych katobolszewikow). Z drugiej strony też są cały czas ruchy, żeby powstała konserwatywna alternatywa dla pis. Też to popieram. PO i ich pokemony powinni zrozumieć, że samym antypisem wyborów się nie wygrywa. Już parę przegranych PO ma za sobą, powinni zrozumieć. W Polsce są potrzebne trzy ugrupowania na opozycji, liberałowie, czyli antypis. Socjaldemokracja, ktora oczywiście że będzie popierać socjalne reformy pisu. I konserwatyści, żeby powalczyć o wiejski i nie aż tak radykalny elektorat pisu. Wielki liberalny blok nie przekona nikogo, bo dla konserwtystow będą zbyt liberalni. Dla socjaldemokratow, będzie to odchyle ie libkowe.
#neuropa #4konserwy #polityka #lewica
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lemek3: tu się nie zgodzę, bo z długiem idzie w parze kasa której spłacać nie będzie trzeba, więc sam dług przy okazji jest od razu częściowo spłacony przez bezzwrotną dotację. Ważne tylko jak te pieniądze zostaną wydane.
  • Odpowiedz
@lemek3: ja sram na pobudki. Sram na to kto ma rację. Sram na to czy to dobry pomysł. Sram na Wasze urojenia
Mnie interesuje tylko, czy lewica jest w stanie dostać więcej %w wyborach. Tylko to mnie interesuje, bo tak można pisowi odebrać władze. Mieć od nich wiecej posłów.
O tym jest ta dyskusja.
  • Odpowiedz
@jkarnic: wg mnie jeśli ktoś z pis ma bardziej światopoglądowo na lewo, ale już brzydzi go PiS, prędzej pójdzie do Hołowni niż lewicy, ale do tego trzeba by sprawdzić to ostatnie badanie która partia dla którego elektoratu jest najbliższa zaraz po głównym wyborze
  • Odpowiedz
  • 0
@dioxyna Patrząc przez pryzmat ostatnich lat rządów naszych czempionów, to jakby spalili te pieniądze w elektrowniach zamiast węgla, to byłaby to lepsza decyzja niż to co mają zamiar zrobić ( ͡º ͜ʖ͡º)

@jkarnic Aha, czyli ogólnie to nie liczą się już ideały, program, prawda, liczy się partia... No gratuluję towarzyszu... Nie mówiąc już, że po tej jakże wspaniałej decyzji Lewica zaczęła tracić.

Ale w sumie
  • Odpowiedz
Nie mówiąc już, że po tej jakże wspaniałej decyzji Lewica zaczęła tracić


@lemek3: po czasie tej inby jest jeden sondaż United survcostam i lewica +2,7 a nad sensem FO nie chce mi się tutaj rozmawiać, bo to nie jest dyskusja na temat.
Chcesz porozmawiać o tym, załóż inny temat, ja się tylko skupiam na politycznych skutkach.
Skutki ekonomiczne? Cała UE jest na tak, kim ja jestem żeby być na nie.
  • Odpowiedz
@ozomidaf: chłopie, zacząłeś obrażać innych, odwróciłem twoje wyzwiska w twoja stronę. Ja nawet nigdzie nie napisałem "#!$%@?" w kontekscie kogokolwiek, tylko napisałem ze nie rozmawiamy o twojej mamie.
Mam fajny pomysł, nie obrażaj wszystkich w około, to nie będzie wracało do ciebie.
  • Odpowiedz
@jkarnic: Idź do szkoły i naucz się co to semantyka, bo brzmisz jak typowy #!$%@?ły polityk lewicy, co odwraca kota ogonem i udaje, że jak nazwał kogoś #!$%@?ą to nie nazwał bo pod koniec zdania dał ton pytający.

"Czy ty jesteś #!$%@?ą?" Zadaje sobie to pytanie i odpowiedź już znam.

I typowa #!$%@? polityczna będzie twierdzić, że takie stwierdzenie nie obraża nikogo.
  • Odpowiedz
udaje, że jak nazwał kogoś #!$%@?ą to nie nazwał bo pod koniec zdania dał ton pytający.


@ozomidaf: ale ja nigdzie nie dawałem znaku zapytania. Ja tylko odpowiedziałem: "nie rozmawiamy o twojej mamie". Nic więcej.
  • Odpowiedz
@jkarnic: @lemek3: Patrzenie na sondaże na 2 lata przed wyborami to rzeczywiście dobra taktyka xD
Równie dobrze gdyby Korwin powiedział coś znowu o Hilterze i skoczyłoby o 2,9 % w górę względem poprzednich 6-8 % to rozumiem że ma ciągle to mówić ?
PS. Przypominam że sondaże są robione na grupie 1000 osób więc to nie oddaje zazwyczaj pełnego obrazu polskiej polityki xD
Wcale bym się nie zdziwił
  • Odpowiedz
@Aik32fr45yd: ehh, nawet nie chce mi się tego prostować. Myślisz że sondaże się robi i każdy ma w dupie wyniki? One muszą coś oddawać bo nikt by ich nie robił. Dlatego robi się grupy statystyczne.
  • Odpowiedz
@jkarnic: Nie mówię że każdy ma w dupie. Po prostu zachowałbym trochę dystansu do zmian +-2 %. Sam dobrze wiesz, że to głównie kampania wyborcza nadaje dynamikę zmianom preferencji, bo wtedy jest największe zainteresowanie społeczne i emocje sięgają zenitu.
A może się okazać że poparcie tego funduszu odbije się ostatecznie czkawką, polityka demokratyczna lubi być przewrotna ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Aik32fr45yd: wiem, dlaczego czekam na więcej i nie zachwycam się jednym sondażem. No ale jeśli ktoś mówi że lewica spada, a był tylko jeden sondaż i to taki gdzie lewica rośnie to xd.
Bo. Jak rozumiem chodzi Ci o to że się na niego powołałem.
  • Odpowiedz