Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 66
@Handyman: Eugeniusz wygląda na takiego co zrobiłby zbiórkę gdzie lewaki wpłacaliby na czynsz jako formę walki z kapitalistycznym właścicielem po czym Eugeniusz kupiłby za to nowego maca xd
  • Odpowiedz
@Handyman: a teraz polskie realia:
Leszek
Skończył zawodowke
Nic nie płacił za studia ale wpadł w karuzele pożyczkową na zielsko i narkotyki
W wieku 17 lat ma bachora z karynką
Nikt mu nie odetnie prądu bo ma mieszkanie komunalne za które nie płaci
  • Odpowiedz
@Handyman: nie tylko pieniądze się w życiu liczą, a po filologii jest praca. Myslisz z filozofią, chociaż po niej też jest xd

No i nie wiem kto bierze w Polsce kredyt na studia, to nie jest USA.

Zabiłbym się jakbym miał pracować fizycznie do końca życia.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@TomaszA2: w Polsce jest darmowa edukacja włącznie ze studiami, w USA by się kształcić musisz mieć całkiem bogatych rodziców/wziąć kredyt studencki
  • Odpowiedz
@m1ck: W mojej opinii samo to że wzięło się kredyt na opłacenie studiów powinno z nich dyskwalifikować.
Trzeba kompletnie nie mieć wyobraźni żeby brać kredyt na cokolwiek.
  • Odpowiedz
  • 5
@Pierorzek:

@Handyman: nie tylko pieniądze się w życiu liczą, a po filologii jest praca. Myslisz z filozofią, chociaż po niej też jest xd


No i nie wiem kto bierze w Polsce kredyt na studia, to nie jest USA.

Zabiłbym się jakbym miał pracować fizycznie do końca życia.

@Pierorzek: Lepiej cały dzień spędzić przy kompie później liczyć kalorie przy jedzeniu a wieczorem na siłke? Ja tam wole fizycznie popracować, dobrze
  • Odpowiedz
@TomaszA2: tak, nie każdego stać na wynajęcie mieszkania w dużym mieście. W Polsce kredyty studenckie są na bardzo preferencyjnych warunkach, z dwoma latami karencji bez naliczania odsetek i bardzo niskim oprocentowaniem.
  • Odpowiedz