Wpis z mikrobloga

Poleci ktoś jakieś fajne radio 1din w fajnej cenie? Chciałbym się zamknąć do 200/300 zł. I czy mając bluetootha w takim radiu to bym mógł normalnie puszczać muzykę z iphona czy potrzebny aux?

#samochody
  • 3
  • Odpowiedz
@Bulgatos: na 99% będziesz mógł puszczać muzykę z telefonu - szukaj w specyfikacji radia czegoś takiego jak A2DP - to oznacza, że można odtwarzać muzykę z telefonu. A jakie radio? Właściwie dowolne radio jakiejś znanej marki - wybierz co ci najbardziej odpowiada, one wszystkie są bardzo podobne do siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Bulgatos Ja polecam to, mam starszy model, ewentualnie poszukaj podobnych tanich Pioneera, są też chyba z innymi podświetleniami:

https://allegro.pl/oferta/pioneer-mvh-29bt-radio-samochodowe-bluetooth-mp3-8853964463

Łączy się automatycznie ze sparowanym telefonem po włączeniu radia. Ma mikrofon zewnętrzny do rozmów. Muzyka z yt oczywiście przez BT, super jakość jak z mp3. Jak ktoś dzwoni albo jest komunikat z yanosika to tylko w głośnikach odtwarza i wycisza się wtedy muzyka nawet z radia i usb i rozmowa nie jest odtwarzana
  • Odpowiedz
@Bulgatos A, i jak coś to nie łączyłem nigdy iphona z tym radiem - tylko android więc nie wiem jak to działa z ios. Co do kolorów podświetleń to coś mi się wydaje że jednak z BT jest chyba tylko czerwony.
  • Odpowiedz