Wpis z mikrobloga

Ten ból, kiedy po wypadzie w pobliskie ruiny przynosisz 117 jajek, a dzień później wroga frakcja instaluje dzień drogi od twojej bazy urządzenie kontrolujące pogodę i zwiększające temperaturę. Szykujesz się na ich eksterminacje i zapominasz, że w lodówce temperatura wzrosła powyżej zera, wykluwa się 117 piskląt, które zjadają większość twoich już i tak małych zapasów żywności.
#rimworld
Pobierz pinol - Ten ból, kiedy po wypadzie w pobliskie ruiny przynosisz 117 jajek, a dzień pó...
źródło: comment_1620566052bfmCDl4h8KNzHiBy8BxktC.jpg
  • 18
@Victim: 3 mięsa z jednego, a roboty przy obrabianiu tyle, co przy oprawianiu Mawoła. Oswoiłem sobie dwa, bo mam swoje kaczki i jak pisklaki podrosły, to okazało się, że oswoiłem dwa koguty, więc jajek nie będzie... Teraz czekam na zbiory i karawanę handlową od zaprzyjaźnionej frakcji przymierając głodem... Ale jest pasta i proste posiłki...
@kutarate: Jest ładnie na minusie, trzy klimatyzatory zwykle dają radę, no chyba, że przyjdzie fala upałów
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pinol: zawsze mogłeś tez utworzyć nową małą strefę tylko dla kurczaków gdzieś poza spiżarnią i same by tam poszły nie wchodząc w szkodę. Zdechłyby tam z głodu i poszły na stripsy xD
@haxxx: Przeciwnicy to mają i wykorzystują przeciwko Twojej koloni.
@mojemacki: Co Ty... krowy jedzą tylko słomę, dają dużo mleka. Mam jedną i byka, a ten coś ruchać nie chce, ale już jedna spisuje się nieźle.
@mojemacki: Czy ja wiem? Robisz pole słomy w ogrodzonym terenie i nawet zbierać nie musisz – zwierzęta jedzą same. Tylko mały zapas na zimę i zysk jest niezły. Gorzej z utrzymywaniem mawołów, które potrzebuję do transportu, bo one nic nie dają... Ale też starczy większe pole.