Wpis z mikrobloga

@tempname0626 connected hope mozna zrobić teamem z Namek Goku na liderach, tylko trzeba wybrać karty z jego kategorii które są też w connected hope.

Widziałem jak ludzie przechodzą mając w teamie piccolo agl, nail agl, trans goten int, gogeta int i gogeta phy
@Gorylkos próbowałem właśnie przed chwilą, nail jeszcze spoko bo potem przytankuje ale piccolo to kasztan. Próbowałem wcześniej ssj teamem i zabrakło mi jednego SA
@masa88: próbuje to connected hope i mooooże przy RNG farcie by się udało, ale lekko nie jest. Próbuje 2x Namek, phy i int gogeta, nail, int i phy gohan. Wszystko poza int gohanem rainbow. Brakło mi dwóch pasków hp u teq goku, bo nail wyłapał superka :(
@tempname0626 no to ja robiłem dwa razy Namek Goku (mój na 2 dupach) i na koniec jako tank daje rade, do tego Lrka Gogety Phy (bęcki z są dostaje ale jedno darmowe leczenie), Gogeta int (nawet spoko), Gotenks int (też daje rade), Bombku (w sumie dałem go bo nie mam nikogo innego) i na koniec miałem wybór Future Gohan na 2 dupach albo Gotenks phy eza na tęczy ale obydwaj słabi. Jak