Wpis z mikrobloga

@Bartusiak Posiada ktoś link w którym do programu i w jakim czasie to powiedział bo jakoś Wam nie wierzę - myślę , że większość z Was śmieszkuje z pieseła :)
@Pan_Kielonek Dziękuję serdecznie za wartościowy link. Program faktycznie wydaje się głupi i dnem ale może o to chodzi właśnie , żeby w życiu pożartować a nie być tylko gburem. Taki poważny człowiek jak Elon też może. Dziwne że wartość dogecoin spadła.
@lastad: zaczęła się masowa wyprzedaż na starcie już, tam była scena z matką Elona na początku, i tam chyba było, że on powiedział, że ma dla nie j prezent, a ona: "mam nadzieję, że to nie dogecoin" i zaczeło lecieć w dół od tego czasu
@Pan_Kielonek Aha. Rozumiem. Przecież dogecoin powstał jako żart i na tym jest "robiony". Po prostu grubasy się obsrały i wyprzedają bo nie rozumieją internetu, memów, wykopu i reddita. Wczoraj natrafiłem na taki materiał o dogecoin https://youtube.com/watch?v=iIfRA18RYng&feature=share Myślę , że coś w tym może być. Dużo masz? Ja kiedyś kopałem i trzymałem połowę na pełnym portfelu a połowę na wirtualnym. Było włamanie do wirtualnych i nie odzyskałem połowy (na tamte 10 dolarów pewnie).
@lastad przez tego raka, 15min przed zajęciami po prostu zasnąłem :D
Generalnie większość show jest tego pokroju na amerykańskiej kablówce i co chwila reklama. Raz obejrzałem Piraci z Karaibów w Motelu, w Arizonie, ale to bardzo późno.
Wystarczy, że wpiszesz SNL i nawet w artykułach masz info co mniej/więcej powiedział.
Myślę, że celowo chciał zbić wartość doge. Teraz może znowu inwestować. Już z 0.34 do 0.44 podskoczył więc jak wpłacił sianko to