Wpis z mikrobloga

@chianski: jeszcze hipokryzja od niej bije, bo sama zdecydowała się na bycie surogatką w wieku 20 lat, a jak on zdecydował się na wazektomie w podobnym wieku to już wielce oburzona
  • Odpowiedz
@Magdozaur: Żałośni są tacy ludzie. Najgorsze jest to, że mi, antynataliście ciężko jest znaleźć dziewczynę z podobnym poglądem na tę sprawę. Najgorszy jest moment jak rozmowa dobrze idzie, pytam o ten aspekt i się zaczyna „ale jak to, nie lubisz dzieci/no kiedyś to na pewno bym chciała”.
  • Odpowiedz
@chianski: No taki związek nie miałby przyszłości, jedno chce dziecko, drugie nie, nie da się mieć w połowie xD możesz jedynie jej poradzić żeby robiła po godzinach za opiekunkę żeby zaspokoić zew natury
  • Odpowiedz
@chianski: xD nie no, niektóre mirabelki wydają się fajne ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja z niebieskim poznaliśmy się w psychiatryku (później dopiero wyszło na jaw, że oboje mamy tu konto, ja nawet dłużej), więc szukanie różowej na wypoku nie brzmi tak źle xD
  • Odpowiedz
@Sandrinia: Tylko nie zawsze można ufać samemu różowemu paskowi pod avatarem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niemniej faktycznie, mogą tu też być całkiem ogarnięte osoby. No i dobra ta historia z tym niebieskim, winszuję ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@grondir: Plastikowa Pani powołuje się na naturę xD Plus jeszcze te próby dosrywania że miał ch****e dzieciństwo, bo przecież wiadomo że niechęć do dzieci zawsze musi wynikać z jakichś traum, nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Z resztą nawet jakby miał kiepskie dzieciństwo to to nie jest racjonalny powód żeby tych dzieci nie miał? Jeśli ktoś czuje niechęć do dzieci to wiadomo że byłby złym rodzicem, i
  • Odpowiedz