Wpis z mikrobloga

Kurna ludzie, nie mogę zasnąć. Wstałem sobie wczoraj o 19 i do tej pory dupa. Leżałem jak debil 3h i nic. A żeby było śmieszniej na 17 do roboty. Chyba tam padnę na ryj jak mnie sen nie zmorzy. Zawsze mnie przed kompem muli albo jak coś czytam. Do 4 na kompie byłem, potem leżałem, potem zrobiłem naraz całe Uważam Rze. I nic. Będzie hardkor.

Jak już mam waszą uwagę to miałbym pytanie: Jaki tablet polecacie? Chodzi głównie o przeglądanie netu, oglądniecie od czasu do czasu jakiegoś filmu i takie tam pierdółki.

No i sprawa druga: Jaką maszynkę do golenia polecacie? Bawiłem się "żyletkowymi" ale mi nie bardzo spasowały.

#wszystykoinic

#gorzkiezale

#dobrarada

#kiciochpyta

##!$%@?
  • 5
  • Odpowiedz
@BQP:

Budżet najważniejszy.

Poniżej 6 stów to albo Ainol Elf, jakiś Tracer czy podobne nic specjalnego.

W okolicach 6 stów, albo nowy Ainol Flame, albo Hyundai 2 rdzeniowy

W okolicach tysiaka Google Nexus

Powyżej - nie moja działka, za duży piniundz na gadżet. ;]
  • Odpowiedz
@BQP: Jak masz za dużo kasy i lubisz tandetę, która się psuje i ma milion wad, niedoróbek i problemów ze wszystkim to ajpad, jeśli wolisz normalny tablet to Samsung Galaxy Tab, Motorola Xoom albo coś w ten deseń.
  • Odpowiedz
@BQP: Do usług. Tak naprawdę w zakresie cenowym 400-1000 jest w pipę tabletów, ale :

- o większości niewiele wiadomo, bo nikt z nich nie korzysta

- większość to jakieś firmy "Krza&kąpany" i nie wiadomo czy to będzie miało wsparcie

- w przypadku chinoli (3/4 modeli) jeśli o parametry techniczne chodzi, rzeczywistość potrafi się mijać z deklaracjami

Liczy się tak naprawdę kilka film. Ainol, Tracer, GoClever. No i na szczycie Google.
  • Odpowiedz