Wpis z mikrobloga

Czy tak robi facet który potrafi okazywać uczucia?
Jaki był cel tego testu?
Widzi że jego luba źle odpowiedziała i ciągnie to dalej
Pisałem to już kilka tygodni temu bo go rozgryzłem. On jeśli zbliża się do kobiety to zaczyna ją wyszydzać tak było do pierwszego wyjścia Basi później zaczynał wyśmiewać Sarę było tego mało bo jak zaczynał skracać dystans ta już odpadła z programu. Powrót Basi drugi dzień szydera

Uderz w stół a nożyce się otworzą bardzo dobre powiedzenie tyczące się osób, które mają takie samo toksyczne podejście do związku i negują krytykę na Krystiana bo tak samo postępują .

Tak MYSTERY26 to do Ciebie dlatego tak broniłeś Krystiana cytat z Twojej wypowiedzi dzień temu ,, Ja z moją skaczemy sobie do gardeł średnio raz w tygodniu bo mamy trudne charakterki ale nie wymieniłbym jej na inną''

Ps. MYSTERY
26 współczuje Twojej partnerce
.

https://streamable.com/tsssif

#hotelparadise
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Olostro: xD, zbliża się do kobiety i zadaje jej pytanie, na które odpowiedź zna dziecko w wieku 8 lat, ona nie zna odpowiedzi. Nic dziwnego, że ma z niej bekę. Co ma twoim zdaniem zrobić, kupić podręcznik od matematyki dla klas 1-3 i z nią przerabiać?
  • Odpowiedz
@Olostro: co Ty bredzisz. Co rozgryzłeś? Nie znasz goscia, nie wiesz co przeszedl w życiu. Nie kazdy jest prostolinijny i wyklada swoje uczucia jak w książce Wisłockiej.
  • Odpowiedz
@Malamaa: To że ktoś np. jest oschły można tłumaczyć traumami po śmierci bliskich natomiast szydera i chęć upokarzania bliskiej osoby to zaburzenia osobowości. Nie rozróżniasz takich rzeczy więc usprawiedliwiasz takie zachowanie
  • Odpowiedz
@Byloniebylo: Ośmieszasz się tym wpisem jeśli komuś zależy na drugiej osobie a on to deklaruje to taki człowiek chce aby jego partnerka czuła się komfortowo. On nie umie tworzyć normalnego związku tylko toksyczny bo jest zaburzony i osobę do ,której zbliży dystans zaczyna upokarzać
  • Odpowiedz
@Olostro: posłuchaj, nawet psychiatra nie podejmie się diagnozy po obejrzeniu kilku fragmentow. To wcale nie musi być chęć upokorzenia bliskiej osoby, a brak umiejetnosci radzenia sobie z emocjami.
  • Odpowiedz
@Malamaa: Od razu zakładasz dla niego wymówki jak ten schemat się powtarza co chwilę. A to co zobaczyłem to nie tylko odcinki ale i live. Co to znaczy nie radzi sobie z emocjami , to jest frazes. Moim zdaniem on ma zaburzoną osobowość i potwierdzi się to w następnych tygodniach
  • Odpowiedz