Wpis z mikrobloga

Przeszedłem całego stalkera i chciałem wrócić do SoC, ale chciałbym teraz dodać jakieś mody. Co możecie polecić, jeśli chodzi mi głównie o poprawę mechaniki, może jakieś nowe misje, żeby działało na starym laptopie (Zew Prypeci mi działał na średnich/niskich ustawieniach). Może to być jakiś taki większy mod typu dead air, czy call of chernobyl, byle była instrukcja jak to zainstalować, bo jestem zielony w tych tematach
#stalker
  • 3
@Eustachiusz: Priboi story, fajny mod całkowicie zmieniający fabułę, nie pamiętam do której części. CoC jest fajnym modem który się nie wysypuje zbyt często. Na początku trudny jak nic nie masz, potem nudny bo misje nudne. Z 90 modôw zmienia tylko wygląd, pogodę, realizm, ale obciąża mocno procek. Z fajnych modów jest jeszcze Lost Alpha, ale z tego co pamiętam był bardzo trudny i wymagający sprzętowo
@Eustachiusz: jeszcze jest jakiś tam "old storyline mod" do SoC. Całkiem spoko, bo są dodane lokalizacje usunięte pierwotnie z gry i w związku z tym kilka nowych misji, wpływających nieco na fabułę. Mi się osobiście bardzo podobał, bo to tak jakbym od nowa przechodził SoC. Zwłaszcza że te lokalizacje są mega ( np. dead city :3 ).