Wpis z mikrobloga

Popełniłem recenzję #returnal na #ps5
Obserwujących tag #gpt zapraszam do obejrzenia (dopiero wrzucona).

W skrócie:
Returnal to gra dla której zdecydowanie należy kupić Playstation 5, jeśli nie wcześniej wydane gry nie były odpowiednimi argumentami. To nowa generacja zarówno audiowizualnie, jak i gameplayowo. Obecnie – nie ma lepszej na ten sprzęt. I coś czuję, że długo nie będzie.

#gry #zainteresowania #ciekawostki
  • 14
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@arkadikuss: i to się szanuję.
W życiu kupiłem 3 preordery Elex, RDR2 oraz Cyberpunk i to mnie nauczyło by nie popełniać więcej tego błędu. Mimo że RDR2 dobra gra to i tak się od niej odbiłem przez pójście gry w stronę symulatora, a nie jak w przypadku 1 części czy GTA V, gdzie bawiłem się miodnie.
@TheOranguTANK: @arkadikuss: dobry glos faktycznie tylko imo naduzywasz troche tych przeciagnien koncowek wyrazow, takiej rozbujanej teatralnosci w opowiadniu, jakby troche uzycie tego zmniejszyc to byloby bardziej plynnie i latwiej by splywalo z glosnikow. tak czy siak dobry material, dosc konkretny, przypomina troche stare rzeczy z np takiego escape z lat nie-pamietam-jakich
@arkadikuss: dalem suba, zobaczymy czy cos ciekawego bedziesz gadal ;) jeszcze co do materialu o returnal - sam mam na radarze ale nie gralem, material wylaczylem w polowie (mimo tego ze byl spoko) bo troche za bardzo pokazales boss fighty (wylaczylem klip na nemesisie), jakies tam migawki z leveli jeszcze spoko (chociaz ograniczlybym to pierwszych 2 biomow zeby nie spoilowac pozostalych) - bossow chyba tez nie ma tam zbyt wielu (pewnie
@TheOranguTANK znany - wcale.

Ale pracuje jako lektor i parę kanałów ze mną współpracuje, no i reklamy i inne pierdółki ;) tutaj mówię na swoim kanale "po swojemu", naturalnie, że tak powiem ;) na zleceniach już pozbywam się paru manier :) i dzięki :)

@lalkarz jestem z tych, którzy nie napotkali - - ani jednego - - buga :)