Wpis z mikrobloga

@Jasnie_panicz: nie oglądam ani wargi ani nie interesuje mnie za bardzo fame mma, więc może dobrze, że mnie to ominęło xD W sumie o gościu zapomniałem, gdyby nie to, że dziś trafiłem na reklamę gdzie się pojawił i tak z ciekawości sprawdziłem jego insta xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@fozolif: na początku był spoko - cisnął po wszystkim i po wszystkich po równo, a i jak ktoś lubi prosty i chamski humor to się pośmiał. Później już był zbyt stronniczy i zaczął za bardzo skręcać w lewo
  • Odpowiedz
@Majki992: to że był lewicowy to od początku zaznaczał, ale jakoś nie przeszkadzało to nikomu. Ale mam wrażenie, że jak robił filmiki 10-15 minutowe to jeszcze było spoko. Później robił godzinne filmy, gdzie pół godziny to było #!$%@? o polityce. Później zaczął płakać, że youtube ucina mu zasięgi, a ja myślę, że ludziom się to po prostu znudziło.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@fozolif: fakt, ale potrafił pocisnąć po jednych i po drugich, jakoś starał się ograniczać swoje zapędy. Później to już mu hamulce zaczęły puszczać i zaczynał swoje turbolewackie #!$%@?
  • Odpowiedz
@fozolif: Podobny przypadek co ten trener co się na wszystkie tematy wypowiada w internecie. Był śmieszny w 2017 ale już od kilku lat prowadzi edgy gowno #!$%@? wie dla kogo. Bo dzieci to nie jara, dorosłych tym bardziej.
  • Odpowiedz
Wstyd przyznać, ale kiedyś oglądałem typa, potem zaczął nagrywać coraz dłuższe i gorsze materiały, a następnie w każdym filmiku na początku zaczął pieprzyć o tym, że YouTube ukrywa jego filmiki, obcina zasięgi, że wyświetleń tak mało przez ich machinację, a nie dopuszczał do siebie w ogóle tego, że stał się #!$%@? i ludziom przestało się go chcieć oglądać xD
Zwłaszcza, że dosłownie robił parę filmików pod rząd i zawsze na początku parę
  • Odpowiedz
@fozolif zjeb jakich mało, oglądałem go na samym początku i dało się to oglądać, potem było tylko coraz gorzej.


@Voilaszek: Nie, po prostu wyrosles z gimbo kontentu. On zawsze byl zalosny.
  • Odpowiedz