Wpis z mikrobloga

#natsu #matura
Ale #!$%@? swietne pokolenie rosnie xD. #!$%@? sie nastolatki zeby miec kase i bialorycerze spermige ktorzy bronia ich bo 'wszyscy na swiecie tak robia' xD. To #!$%@? przechodzi ludzkie pojecie. Dzieciaczki ktore smieja sie z Indii bo ludzie srajo na ulice xD Ale jak zapytac goscia w Indiach dlaczego to robi to odpowie 'Bo wszyscy srajo na ulice'.
Mam wrazenie ze beda miec bardzo ciezkie zycie za jakichs czas gdy to beda chcieli znalezc prace a na rekrutacji zderza sie tak dwa rozne pokolenia.
  • 10
  • Odpowiedz
  • 8
@Windows98 Uspokój się xd Toć to dzieci jeszcze. Są trzymani pod kloszem a ostatni rok praktycznie nie wychodzili z domu. Za parę lat dojrzeją i tyle. Nie ma co tak dramatyzować. Naprawdę byście się zajęli czymś pożytecznym. Pośmiać zawsze się można ale już dajcie spokój by takie rzeczy wypisywać xd
  • Odpowiedz
@Windows98: w twoim pokoleniu dzieci robily gorsze rzeczy żeby miec na heroine (polecam dzieci z dworca zoo), najstarszy zawód świata, ludzie są ciągle tacy sami.

Boli cie, że ona jest milionerką a ty musisz chodzić do pracy której nienawidzisz i nigdy nie zobaczysz takich pieniedzy.

Po prostu to przyznaj. Jak nie publicznie to przed samym sobą. Zrozumienie swoich emocji i motywacji to pierwszy krok do radzenia sobie z nimi. Polecam tag
  • Odpowiedz
Ale #!$%@? swietne pokolenie rosnie xD.


@Windows98: każde pokolenie było takie samo, obecne pokolenie bierze najmniej narkotyków i uprawia najmniej seksu od dawna. Nastoletnich ciąż jest kilka razy mniej niż chociażby u naszych mam. Nie masz racji boomerze( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Pierorzek: nie przypominam sobie żeby ktoś sprzedawał swoje foty żeby #!$%@? mieć na kosmetyki XDDDDDDDDDDD. Ja tutaj nie będę dyskutował z dzieciaczkami, w waszym wieku też myślałem że jestem nieomylny ( ͡° ͜ʖ ͡°). Zobaczysz swoje posty za 5, 10 lat i sobie pomyślisz jakim zjrbem kiedyś byłem. Teraz zaprzeczysz, kiedyś zrozumiesz. Z fartem
  • Odpowiedz
@Ko_Otu: bardzo mozliwe, że jestem starszy od ciebie.

To ze sobie nie przypominasz nie znaczy, że tego zjawiska nie było.tylko wtedy nie sprzedawalo się fot a dupe.

Tak tak boomerze, dopiero po 2000roku powstała prostytucja, nastoletnie ciąże i głupi ludzie.

Dziewczyna która dzis jest dla ciebie nastoletnią matką dwa stulecia temu byłaby starą panną. Wiesz ile lat miała Maryja gdy rodziła Jezusa? Jakieś 14 i była uważana za normalną dorosłą kobietę,
  • Odpowiedz
@djtartini1: w Polsce istniał kompot, narkomanow było więcej niz w Niemczech. Polski odpowiednik tej książki to "gady" z tego samego okresu w warszawie. Jak najbardziej dziewczynki robily to za narkotyki. Teraz to się juz raczej nie zdarza, nie na taką skalę. Nawet fajki i alkohol są mocno niemodne.
  • Odpowiedz