Wpis z mikrobloga

no witam wszystkich xenos i chaos, życzę miłej herbatki, smacznej kawusi, #!$%@?ć imperium ludzkości.

Myśle nad drugą małą armią/może kill teamem pod postacią Tysiąca Synów. No i kiedy zbieranie orków jest proste (to co zielone jest ok) to przy chaosiakach mam już mały problem.
TS mają swój oddzielny kodeks więc mają swoje zasady. Ale dalej są po prostu czapterem chaos SM. Czyli poza jednostkami TS moge wystawiać jednostki z szeroko pojętych Chaos Space Marine? Czyli te wszystkie dredy, hellbruty i zwykłych marines? Czy mam się zamknąć w demonach Tezenetha i Rubric Marines?
#wh40k #warhammer40k
  • 39
@Lisek_Chrystusek: no własnie swoją wiedze opieram na BattleScribe i tym co mogę tam wybrać :D i faktycznie piechta uboga strasznie (choć Rubric Marines najpiękniejsi) i dużo maszyn. No i się zdziwiłem, że Magnus nie jest HQ.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mojemacki: lord of war ( ͡° ͜ʖ ͡°) myślałem że tak tylko są największe machiny i jakieś gargantuiczne potwory a się okazuje, że prymarcha też się tam mieści
@Lisek_Chrystusek: niby tak, ale np u orków w Lord of War masz taką Stompe, czyli kupe blachy. I też można budować w około niej detachment ale jakoś mi to nie pasuje, że u Ciebie w tej kategorii jest Prymarcha a u mnie kupa blachy xD i np taki Ghazkull normlanie jest w HQ choć jest podobnych rozmiarów co Żuliman czy Abaddon
niby to on jest najważniejszy w tym chaosie


@OmarBongo: nie jest najważniejszy. Słucha się go tylko Black Legion. Inne bandy czy legiony dołączają do krucjat jeżeli im pasuje. Ale to nie znaczy, że będą wykonywać rozkazy Abaddona. Jest świetnym wojownikiem, taktykiem i dyplomatą ale nie jest najważniejszy, to nie Archaon ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@OmarBongo: nie. Abaddon nie jest prymarchą. Jest zwykłym astrates, nawet nie z Terry. Nie mówię, że nie jest rzeźnikiem, ale mógłby być zastąpiony przez praktycznie kogokolwiek. I Abaddon nie został wybrany na czempiona Chaosu tylko zdobył przychylność wszystkich 4 mrocznych bogów. Ale Chaos może działać bez niego, Abaddon nie może działać bez Chaosu.