Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 35
#wasteland3

Kilka dni temu skończyłam Wastelanda 3 i właściwie odczucia całej gry mogłabym porównać do moich odczuć podczas tutorialu - na początku byłam zmieszana, nie do końca ją ogarnialam i nie miałam dużego zapału ale im dalej byłam tym bardziej sie to zmieniało, żeby na koniec opowiadać każdemu jak dobra to jest gra.
Porównałabym ją do połączenia xcoma 2, pillars of ethernity 2 i serialu the boys.
+ Dawno nie grałam w grę z tak dobrą muzyką, która do tego potrafiła sie pojawić podczas ważniejszych walk - w komentarzu jedna z moich ulubionych piosenek.

#gry #grykomputerowe #polecam #fanart
Yourisu - #wasteland3

Kilka dni temu skończyłam Wastelanda 3 i właściwie odczucia ca...

źródło: comment_1620360181ja48Vuki7aoLT2bSowkByB.jpg

Pobierz
  • 18
@Yourisu: ja się odbiłem od 3 i ciężko mi powiedzieć czemu. Poza nieakceptowalnym ogólnym tempem animacji (ale z tym sobie radzi cheat engine, bo ten sam problem miałem w wasteland 2), to całość była jakaś taka eh.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Yourisu: popieram. Co prawda nie skończyłem jeszcze, jestem gdzieś w 1/3 gry ale jest genialna.

Klimat, tak jak piszesz: muzyka, dialogi, wykręcone pomysły, kilka fajnych mechanik, mnóstwo smaczków poukrywanych i spory potencjał na ponowne podejście.

Jedynie walka na normalnym poziomie jest zbyt łatwa jak się zbuduje dobrze team, ale od czego są wyższe poziomy

Wasteland 2 też był moim zdaniem świetny.
@cichaj: całość gry, wszystkie ruchy postaci, strzelanie itp jest tak wolne jakby to było w slow motion, można prawie zasnąć podczas walki a co dopiero podczas chodzenia po mieście. Wasteland 2 też ma ten sam problem, i nawet jedna z moich ulubionych gier ever, D:OS2 ma ten sam problem i to nawet w większej skali bo tam aż skręca od tego jakie #!$%@? powolne i teatralne są wszystkie animacje. We wszystkich
@terr0r_dr0ne: teoretycznie to jest kontynuacja ale praktycznie nic sie nie mówi o 2, czasami pojawiają sie postacie z poprzedniej części ale ja sama ich nie pamiętałam już mimo że grałam w 2 xD druga część jest bardziej zbugowana i troche mniej dopracowana np. nie ma lektora do każdego dialogu ale ma swój urok i dobrze ją wspominam, szczególnie jej drugą połowę, gdzie pojawiają sie nowe frakcje