Wpis z mikrobloga

Chętnie się podzielę moimi przemyśleniami na temat #natsu . Przede wszystkim uważam, że jej tłumaczenie na Insta jest jak najbardziej sensowne. Nie robi z siebie giga-ofiary, gdzie cała zapłakana opowiada jaka to ona nie jest skrzywdzona. Przyznała się, powiedziała, że to błąd - zastnówcie się, gdyby Wasze nagrania wyciekły co byście powiedzieli? Uwieżę w to, że teraz tego szczerze żałuje.

Co do samego #sexworking nie uważam tego za coś złego. Czyjeś życie, czyjaś decyzja, fakt, że ja tego nie pochwalam nie oznacza, że mam narzucać to innym. Gdyby nie było popytu to nie byłoby podaży.
Imo problem z #natsu jest taki, że jest bardzo wpływowa i ma młodą widownię. Mam nadzieję, że jej fanki nie będą postrzegały tego jako łatwy sposób na kasę, nie będąc świadomym ewentualnych konsekwencji.

Odnośnie rozpowszechniania i straszenia Policją to ma trochę racji. Gdyby wszyscy linkowali do materiałów źródłowych to nie byłoby tematu. W większości regulaminy stron zastrzegają sobie prawo do wyłaczności (dlatego kopie są np ściągane przez DMCA). Ale pobieranie i udostępnianie na nieoficjalnych źródłach już nie. Ona posiada prawa wizerunkowe i intelektualne do tych materialów. To też nie działa tak, że jeśli coś wrzucisz do internetu to nagle może wszędzie pływać (wiadomo, rzeczywistość jest inna).

Finalnie przy dobrych wiatrach sama afera może wyjść na jej korzyść przez powiększenie zasięgów i grona obserwujących. W końcu stare przysłowie mówi "nie ważne jak mówią, ważne żeby mówili" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
BetPay - Chętnie się podzielę moimi przemyśleniami na temat #natsu . Przede wszystkim...

źródło: comment_1620314820NEH3gUcQDgt6udB4cQJ0R1.jpg

Pobierz
  • 11
Mam nadzieję, że jej fanki nie będą postrzegały tego jako łatwy sposób na kasę, nie będąc świadomym ewentualnych konsekwencji.

Sama normalizacja takich zachowań i tłumaczenie jej świadczy o tym, że będą postrzegały to jako łatwy sposób na kasę. Jej profil na ig to też jedna wielka seksualizacja (nie mówię, że ma latać w Burce) ale to też ma wpływ na tak podatnych odbiorców jakim są dzieci ¯\_(ツ)_/¯
@BetPay:
Odnośnie rozpowszechniania i straszenia Policją to ma trochę racji. Gdyby wszyscy linkowali do materiałów źródłowych to nie byłoby tematu. W większości regulaminy stron zastrzegają sobie prawo do wyłaczności (dlatego kopie są np ściągane przez DMCA). Ale pobieranie i udostępnianie na nieoficjalnych źródłach już nie. Ona posiada prawa wizerunkowe i intelektualne do tych materialów. To też nie działa tak, że jeśli coś wrzucisz do internetu to nagle może wszędzie pływać (wiadomo, rzeczywistość jest
@imdmb: odlepiony od czego?
@godoto praktycznie każdy regulamin serwisu, na który coś wrzucasz (facebook, instagram, youtube) ma takie coś, więc domyślam się, że w przypadku C jest tak samo.
@cz0rt: błąd w tym, że postanowiła streamować. Nie masz żadnego błędu/decyzji z przeszłości, która kiedyś wydawała się super pomysłem, a teraz chcesz o tym zapomnieć? Ja mam. Moze nie tak skrajne, ale jednak.
Najlepsze jest to, że na grupie Lewaków (Gonciarz) zostałem zgnojony, że jak w ogóle mam prawo jakkolwiek krytykować i widzieć coś złego w e-prostytucji/prostytucji (widzieć coś złego =/= potępiać, zabraniać). Wrzucam na Mikro i jestem gnojony przez Mireczków ( ͡° ͜ʖ ͡°)