Wpis z mikrobloga

Siema mirki, czy robienie konta z UK albo Niemców będąc na polskim IP nie jest bannable? Chce sobie przetestować tego psnow na swoim #ps5 ale boje się, że mi zawiną główne konto na którym jest sporo cyfrówek. Ktoś wie co i jak? No i jak teraz najlepiej dodawać te karty żeby triala złapać?

Pozdro
#psnow #ps4 #ps5
  • 18
zrobilem sobie 2 konto UK, pod PS NOW i wszystko smiga, kupilem roczny abo za 200zl gdziestam w necie i chula od pol roku. Acz imo niewarto, dubluja sie gierki z PS plusa ciagle, gierek na ps5 nie ma, a te ktore sa na ps4 i ps5, sa w wersji na ps4
@BooBoo: bardziej chcę zobaczyć te gry z serii Lego dla juniora, żeby chłop miał w co grać, tylko z tego co czytam te gry na ps4 nie są do pobrania i trzeba w nie grać z konta tego PSnow, a ja mam bzika na punkcie achievmentów i mi zależy żeby wpadały na głównym, chyba, że normalnie to działa i ja źle wyczytałem to proszę wyprowadzić z błędu :]
Gry z ps4 normalnie sciagasz ;). Ze streama odpalasz gry ps3.
Kiedys z dziewczyna odpalilem jakies LEGO na ps3 i o dziwo dalo sie w to grac, nie ma input laga, pokonalo nas za to tepo ladowania ps3 i grafika. Znajdziesz w necie liste gierek na ps now, przejrzyj i sie upewnij czy warto.

karty wpinac nie musisz, ja po prostu wykupilem roczny ps now na stronie z kodami, chyba eneba, ale
@BooBoo: Póki co chciałbym ten trial pierwszy, żeby zobaczyć czy warto bo Plus'a też mam na rok i ładować się w dubel z psNOW znowu w abo mi się nie widzi, chyba, że czymś mnie przekona ta platforma.
Wracając do gier i trofeów, to mogę pobrać grę na koncie UK na ps4, przelogować się na swoje polskie konto i będzie hulać normalnie?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@#!$%@?: jak Ci zależy na trofkach to jest w czym wybierać.Sam zrobiłem platyne na kilkunastu grach z ps now.I tak-na swoim koncie bo jest całkiem spora baza gier do sciagniecia.