Wpis z mikrobloga

Orange posiada najgorszy system reklamacyjny chyba z wszystkich telekomów choć porównać mogę tylko do t-mobile,
nic do wglądu klienta, na swoim koncie zero informacji, tylko bujaj się na czacie....
Dzisiaj telefon do salonu czemu telefon stacjonarny działa(wypowiedziany miał działać do końca kwietnia a o dziwo dalej dzwoni, ale to nie ważne )
przy okazji dowiedzieć się czegoś w sprawie internetu i felernej umowy, baba przeprasza że nie wiedziała że coś takiego wyjdzie, mówi że jak nic nie wyjdzie z mojej reklamacji o podłączenie światłowodu to ona nam zrobi reklamacje o wypowiedzenie umowy...w sumie może lepiej byłoby od razu taką złożyć? zamiast tego złożyłem reklamacje o podłączenie światłowodu na co dali odpowiedź... wrzucam screena z czatu jak się komu nudzi i chce poczytać :D
byliśmy pierwszym przypadkiem gdzie coś takiego wyszło ale podobno zgłaszają się kolejne przypadki...

TLDR


poprzedni post
#orange #oszukujo
LubiPiwko - Orange posiada najgorszy system reklamacyjny chyba z wszystkich telekomów...

źródło: comment_16203077255LCHmKl82djJtJj2yaXTIC.jpg

Pobierz
  • 4
@Szynk44: nie ja podpisywałem umowę i ostrzegałem osobę decyzyjną przed tym, niestety stało się. Uważam że zostaliśmy wprowadzeni w błąd przez orange i poddawać się nie zamierzamy. będę opisywał co jakiś czas jak idzie z reklamacją, może komuś się przyda.