Wpis z mikrobloga

Przypominam o tym, że przez dwie i pół godziny - do godz. 21:30 - trwa konkurs na prawie 100 kodów do Konta Premium na portalu wykop.pl. www.wykop.pl/wpis/57292447/ - jeżeli dobrze pójdzie, to wszyscy otrzymają dostęp do usługi Mirko+ na tym serwisie. Nie dajcie się nabrać oszustom! Tylko nieliczni mają prawdziwe kody! Tutaj pierwsza strona matury z języka angielskiego 2021 r. poziom podstawowy, żeby nie było, że blefuje. Nie, nie piszę, skąd mam arkusze - mam pewną wtyczkę, której nie sprzedam.

#matura #heheszki #kodypremium
źródło: comment_1620234225ubAAwj0tGQNnm7DKcbW2Rv.jpg
  • 10
@n1c3: I ja rozumiem, że nie każdy potrzebuję pomocy w postaci wycieków maturalnych, aby zdać - ja sam, bez żadnych pomocy z zewnątrz, zdałem maturę z języka obcego na komplet punktów. Nie znaczy to jednak, że powinieneś oczerniać mnie i moją pracę, aby pomóc niektórym, słabszym uczniom, w zdaniu egzaminu dojrzałości.
@Diruss: Tzw. E-X'y i inne zmiany w tegorocznej maturze, zostały wprowadzane w okresie ok. pół roku temu, zanim były drukowane (co jest chyba logiczne). Plik, który ja posiadam, został edytowany jeszcze w tamtym roku. Jedyne zmiany, to zmiany proceduralne. Treść jest taka sama (jeżeli mnie pamięć nie myli, identycznie było chyba, gdy @twinzpl udostępniał matury w 2017 roku).

Tag #heheszki oczywiście jest po to, aby zwiększyć zasięgi (tag z najliczniejszą ilością