Wpis z mikrobloga

#glo #neo jakie najlepsze smaki wkładów? próbowałem różowe, fioletowe i mentole (rzyg przepotężny), a teraz chce nowe, które warto? te żółte dobre?
  • 33
  • Odpowiedz
@Couisi: samemu trzeba się przekonać. Fioletowe dla mnie spoko, później różowe. Żółte niekoniecznie ale ujdą w ostateczności. Zielone jakoś zmęczę, ale nigdy nie kupię. Ice click zachwalany bardzo, a dla mnie nie do przejścia..
  • Odpowiedz
@Couisi: @Mentosik95: to naprawde preferencje bo dla mnie np jagodowe to obrzydliwe za to mentole zielone i niebieskie fajne te terakota i dark tobako dają za to w palnik elegancko różowe znowu słodkie i to mi sie podoba
  • Odpowiedz
@Couisi: Tak ja wziałem te najbardziej brązowe no to mocne kolega wziął te terakota to mi mówił że odczucia jak po mocnym papierosie i że można w płuco #!$%@? mocno no i jak dla mnie te jagodowe to nie udane są w ogóle jakoś czy papierosy jagodowe czy te wkłady jakos mi nie pasują zawsze jakis ten smak beznadziejny zrobią
  • Odpowiedz
@Couisi: Musze spróbowac iqosa na kilka dni i zobacze czy lepsze jest chociaz tu i tu kukurydza mocna jest ale jak od koleżanki iqosa brałem mentolowego jakiegoś to niby przyjemny był ale w cenie różnica niestety
  • Odpowiedz