Wpis z mikrobloga

Ma ktoś doświadczenia z buprenorfiną w postaci plastrów (Transtec)? Próbuję wkładać je do ryja jak radzą na hyperrealu, tzn odrywam od plastra tą środkową część i trzymam ją pod językiem z godzinę, czuję gorzki smak tak jak powinno być, ale jedyne co to czuję lekką fazę jakbym zjadł kilka tabletek antidolu. I teraz nie wiem czy coś robię źle, czy to tolerancja, czy może to po prostu tak ma działać? A dodam że nie #!$%@?ę się w dzielenie tylko wrzucam cały plaster 20mg.

#narkotykizawszespoko #opiowraki
  • 7
  • Odpowiedz
@sixsixsix_: prawda, ostatnio zauważyłem że jakiś czas po walnięciu plastra nie działa na mnie tramadol. Ale próbowałem też niższych dawek i efekt był jeszcze słabszy, więc to chyba nie w tym problem.
  • Odpowiedz
@konsonanspoznawczy: hmm, to mogłoby mieć sens, tylko w takim wypadku i tak se nie poćpam, bo mam dość wyrobioną tolerkę na opioidy, na początku próbowałem tych plastrów użyć zgodnie z przeznaczeniem, tzn przykleiłem sobie 3 na ciało, to nawet nie odczułem działania przeciwbólowego xD
Ehh no nic, dobrze że zaraz sezon na maki
  • Odpowiedz
@Virsky: Bupra nie klepie. Tym bardziej jak masz tolerkę. Mi dawała lekki fajny nooding, wyciszenie i zobojętnienie na problemy gdy jeszcze się dawało grzać kodą i sporadycznie ox oralnie 80mg. Waliłem wtedy po ok 5-10mg iv z matrycy i jakoś dzialało. Dziś na mnie za nic nie działa. Tak czy siak, to działanie słabsze od kody. Bupra totalnie się nie nadaje do ćpania, a tym bardziej żucie plastrów, już lepiej ze
  • Odpowiedz