Wpis z mikrobloga

@Ostry_Sens: "Ciekawie brzydki" = prawie czad, ale bez kompletu ficzerów. A to ujemny canthal tilt, a to lekka asymetria twarzy, ale jednocześnie reszta cech to top lub wysoka półka. Taka Julka ma mindfuck, bo jej gadzi móżdżek dostaje sprzeczne sygnały.
  • Odpowiedz
@Ostry_Sens: ich matki mialy permanentnie kisiel na ich widok (Grant, Travolta i Stallone) a dla nich oni sa brzydalami, co tu sie #!$%@? w psychikach tych siks to ja nie
  • Odpowiedz
@borsiu: wtedy mezczyzni nie byli tak sfeminiowani, byli brzydsi ale bardziej męscy. Tacy z delikatnymi rysami(piekni) trafiali sie rzadko, moj ojciec mial takie cos przez co mial ogromne powodzenie
  • Odpowiedz
@czarny_black: nigdy nie byli sfeminizowani i nawet dzisiaj nie są sfeminizowani (co nawet mi jest cięzko zrozumieć hehe). Kultura się zmienia, kwestia przyzwyczajenia. Przez większość czasu chłopy latały w ledzynsach, rajstopach, pantofelkach, perukach, makijażu, falbanach, panterce i różnych dziwnych rzeczach. Wtedy to było męskie, kobieta nie zakładała obcasów bo była uznana za.. meską. Calkiem niedawno pojawiły się spodnie i teraz to jest męskie. Pojawiły się garnitury itp (przy czym przez długi
  • Odpowiedz
@Poziomkapomezu: nie mam na mysli zadnej mody itp, ani nie twierdze ze kiedys to bylo super a teraz jest do bani. poprostu stwerdzam fakt ze kiedys faceci nie mieli tak czesto estetycznych pieknych twarzy(nazywaj to jak chcesz, ja uzylem slowa sfeminizowani bo to pewnie przez estrogen w zarciu, wodzie pitnej itp) jak maja obecnie. Moj ojciec to mial i strasznie sie wyroznial na zdjeciach z czasow PRL, ja tez to mam
  • Odpowiedz
Pomijając samców z bardzo dawna, którzy chyba tylko wystepują w postaci posągów. To później i przez stulecia przecież chłopy w większości mieli buziunie jak pączuszek. Zero szczeny, zero kości policzkowych. Takie kluseczki, niewiele się zresztą rózniące od twarzy kobiet. Też kwestia pewnie ówczesnych diet. Gdyby Twój Ojciec urodził się nieco wcześniej, tego wow by już nie było. Gdyby wyjechał i mieszkał gdzie indziej to też by nie było efektu wow, gdzie indziej
  • Odpowiedz
@Poziomkapomezu: moj ojciec wszedzie wywylalby efekt wow poniewaz jego twarz wyglądała pieknie i bardzo estetycznie a jednoczesnie była na tyle meska, że wyraźnie wyróżniała go jako mezczyzne. Nie wygladala jak jakis paczek, tylko posiadała i w sumie to nadal posiada haunter eyes z grubymi prostymi brwiami, hollow cheeks i wielkie kosci policzkowe
  • Odpowiedz