Wpis z mikrobloga

@2418682u: idealna definicja, wzrost ogolnie jest najwazniejszy, bo majac 160-170 masz #!$%@?, ale majac normalny wzrost wtedy juz znaczenie ma morda, czyli np. 190 morda 4/10 i 185 morda 8/10 wtedy o wiele lepiej ma ten 185 mimo ze nizszy
  • Odpowiedz
@czarny_black: I po co wmawiasz ludziom, ze its over ?

Sam mam 170 i byłem w czterech związkach trwających łacznie dobrych pare lat. W dodatku zaliczyłem sporo onsow, doświadczyłem wielokrotnie seksu w miejscach publicznych, spontanicznych lodzikow na imprezach. Kilka razy zostałem poproszony o numer, a ostatnio na imprezie nowo poznana dziewczyna zaczęła mi spontanicznie robić masaż.

Takie to „its over”, ze pewnie doświadczyłem więcej przygód z dziewczynami, niż połowa 180cm
  • Odpowiedz
@NoToLadnieee: napisalem ze raczej, bo sa wyjatki od reguły. Z moich obserwacji wynika ze ktos z takim wzrostem jest wysmiewany zarowno przez facetow jak i kobiety i to jest akurat udowodniene naukowo ze kobiety wola wysokich a mezczyzni maja wiecej respektu do takich. Byc moze nadrabiasz ten defekt bardzo dobra morda i jakimis trikami uwodzielskimi lecz takich przypadkow jest malo, wiekszosc przekrywow ma morde jak niewypały i raczej na posiadaja
  • Odpowiedz
@Lanoiah: dokladnie tak jest, wiekszosc tych 190+ maja słabe ryje. Wylosowanie wzrostu 190+ i do tego dobrej mordy jest bardzo rzadkie, jak wpadnie jedno z tych dwoch to jest dobrze a co dopiero dwa. Ja osoboscie preferowalbym nizszy wzrost a lepsza morde bo wiem jakie morda ma znaczenie, ale to nie nizej jak 175
  • Odpowiedz