Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Miriamele: niby dla czego? Gość w zoologicznym powiedział, że to klatka dla szczurów i innej mi nie v sprzeda. 200 skasował, tylko kazał rurę wywalić a one cały czas w niej biegają więc im zostawiłem. Zamówiłem im jeszcze hamak
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@bury256: bo gość w zoologicznym jest od tego, żeby jak najwięcej opchnąć i jak najwięcej na tym zarobić, srogo przepłaciłeś ^^ za 200 zł miałbyś już całkiem fajną dla szczurów klatkę frodo. A rury rzeczywiście by wypadało wyciągnąć, niedługo mogą zacząć zagrażać ich życiu. Jak masz facebooka to zapraszam gorąco na grupę "szczury", jest tam kupa wiedzy i doświadczonych ludzi :)
A co do hamaczków to polecam zamawiać u szyjących samodzielnie,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Miriamele: doradź mi tylko co zrobić aby szczury az tak nie śmierdziały, sprzątam im 3x w tygodniu a i tak je mocno czuć w pokoju dziecka. Kiedyś miałem szczury za młodziaka i nie przypominam sobie aby było je aż tak czuć
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@bury256: najlepiej wprowadzić kuwetę narożną, żeby łatwo się pozbywać bobków, do kuwety można eksperymentalnie włożyć też kamień, niektóre szczury zachęca to do oddawania na nim moczu. Z obsikanymi półkami ciężej, można spróbować kłaść na nich materiałowe maty i zmieniać dosyć często, nie ma też co przesadzać z detergentami, bo tym bardziej będą próbowały zakryć ich zapach swoim. Duża klatka z dużą ilością materiałowego wyposażenia powinna wolniej zaśmierdzać, u mnie generalne sprzątanie