Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Kurła, podoba mnie się fiat stilo i jest w moim budżecie 4k. Gdybyście brali se takiego fiacika to benzyna czy diesel?

#fiat #samochody
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Anty_Chryst benzyna najlepiej. Ale nie bierz Stilo, komputer silnika jest w takim #!$%@? miejscu, że lubi szybko padać, przez co nagle pośrodku drogi może odmówić posłuszeństwa.

(chyba, że poprzedni właściciel zadbał o to, by go przełożyć na inne miejsce)

A tak poza tym to zdałeś w końcu te prawko? Bo jak nie to poczekaj aż zdasz. Potem poszukaj auta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Anty_Chryst hm...

Komputer silnika to nie jest radio, że można je wyłączyć. Obsługuje on czujniki silnika, reguluje pracą dawkowania paliwa, temperaturą spalania itd. Nie da się tego wyłączyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A przełożyć się da. Koszt pewnie z 300-400 zł.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Anty_Chryst: problem ze stilo jest taki że to już stare samochody powoli. Ja swojego kupiłem 9 letniego sprzedałem po 8 latach. Przez pierwsze 6 lat to praktycznie bezawaryjnie (1,6 l benzyna 103km), jakieś pierdoły i normalne wymiany, ale jak się 3 lata temu zaczęła elektryka #!$%@?ć to już nie skonczyla. Ogólnie samochód na prawdę spoko, bardzo dobry układ kierowniczy, silniki chyba ogólnie w miarę ok, jakiś strasznie to nie rdzewieje
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Anty_Chryst: no jak ci to steruje silnikiem to tak nie bardzo. Ale też nie mówię o elektryce w sensie radio. Mi na przykład energię wpierdzielaly zegary i akumulator się rozładowywał, zamek tylny przestał chodzić (ale naprawiłem żeby chociaż z kluczyka można było tylna klapę otworzyć. Żarówki to chyba wymieniłem wszystkie przez ten okres użytkowania. Jak masz chude łapy to spory plus :-) dodatkowo zależy jaki silnik ale u mnie dobrze
  • Odpowiedz