Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Miraski jakie marki, lepsze sieciowki polecicie na szukanie ubrań?

Od jakiegoś czasu zacząłem zwracać na jakość ubrań większą uwagę i już irytują mnie ciuchy z tych najtańszych sieciowek od lpp i tak dalej.

Polecicie coś? Jakieś sklepy lepsze od sieciowek w galeriach, ale też bez żadnego przesadyzmu.

No i nie chce jakiś Tommy Hilfigerow co połowa ludzi chodzi w #!$%@? tych marek

#modameska
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LichoToWie: trzeba patrzeć na skład produktu. Mam dwa swetry - 50% wełny Merino, 50% akryl i naprawdę są spoko.
Buty to nie wiem, kupuję w Akardo.pl i w zasadzie 100% moich butów biurowych to właśnie od nich.
@mkarweta: ała, akryl to gówno i produkowanie takich swetrów to zbrodnia. Co do butów to kolega w poście wyżej pytał o rzeczy jakościowe, a jakiś klejony shit o designie jak dla gimnazjalisty raczej odbiega od takich standardów.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LichoToWie: mam ubrania z czystego Merino i pewnie uznasz mnie za prostaka, ale nie czuję różnicy między czystym Merino a tą mieszanką z Bytomia.

Akardo robi ładne, klasyczne buty, owszem są klejone ale mają przynajmniej sensowną cenę. Plus są naprawdę trwałe.
jak 99% butów tej marki,


@LichoToWie: wyjdź z sekcji "Damskie", st00pkarzu ( ͡º ͜ʖ͡º)

A tak poważnie, no weź obczaj wizytowe półbuty i powiedz mi szczerze, czy to jest gówno. W ofercie każdego producenta znajdziesz, ekehm, kontrowersyjne modele.