Wpis z mikrobloga

Powiedzmy sobie szczerze dlaczego Xbox a zwłaszcza series x wygrało te generacje konsol:
- większa moc (12 vs 9 tflp)
- szybszy SSD (poza tym pojemność w ps5 to 600 GB XDD, Xbox ma ponad 800)
- natywne 4K (w ps5 upskalowanie do wyższych rozdzielczości, standardowe jest jednak 1080p. Najśmieszniejsze jest to ze producent na opakowaniu dał napis 8K XDDD jak to nawet 4K nie ma, żenada)
- gamepass (ps now nie działa w Polsce i nigdy nie będzie, w zamian tego video pass z dwoma starociami XDD)
- nadchodzące duże ekskluzywne tytuły (stalker jak i masa innych)
- prawdopodobna kolaboracja z nintendo (Sony nawiązało jedynie współpracę z discordem i tym się tak szczycili co poniektórzy ze dostaniecie opcje grupowego czatu, przypomnę tylko ze Xbox ma własna opcje konfiguracji czatu bez potrzeby korzystania z jakiś programów zewnętrznych)
- wyglad konsoli (ps5 jak odświeżacz z aliexpress)

#xbox #ps5
  • 91
  • Odpowiedz
@PhilSpencer_king:

większa moc (12 vs 9 tflp)
Klamstwo, ale to juz wiesz.

szybszy SSD (poza tym pojemność w ps5 to 600 GB XDD, Xbox ma ponad 800)
No patrz, a taki Control Ultimate Edition zajmowal mniej miejsca:
https://segmentnext.com/2021/02/05/ps5-compression-control-ultimate-edition/

natywne 4K (w ps5 upskalowanie do wyższych rozdzielczości, standardowe jest jednak 1080p. Najśmieszniejsze jest to ze producent na opakowaniu dał napis 8K XDDD jak to nawet 4K nie ma, żenada)
Mocniejsza konsola obsluguje
  • Odpowiedz
@StinkyPoljakTheWorm: @Variv: Wy w ogóle rozumiecie teksty, które przytaczacie? Przecież reszta podzespołów dziejszych konsol nie jest w stanie przetwarzać nawet takich ilości danych w takim czasie jakie oferuje dysk Xboxa. Podsumowując, dysk Xboksa Series i tak się nudzi przy swoich osiągach a w PS5 nudzi się bardziej. Chyba, że chodzi Wam o szybsze kopiowanie sejwów Z i NA pendrajwa, ale chyba nie ma aż tak szybkich pendrajwów ( ͡°
  • Odpowiedz
  • 0
@rbbxx Napisałem to czy w praktyce to coś zmienia to inna sprawa. Technicznie ps 5 ma szybszy dysk i tyle.
Po prostu bądźmy rzetelni.
  • Odpowiedz
@rbbxx:

przecież reszta podzespołów dziejszych konsol nie jest w stanie przetwarzać nawet takich ilości danych w takim czasie jakie oferuje dysk Xboxa.


ZE CO? XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Z tymi sejwami to nie wiem o co ci chodzi, ja mam ps plusa i w pendrajwy nie musze sie bawic.
  • Odpowiedz
@StinkyPoljakTheWorm: Dokładnie to co napisałem. To, że czegoś nie rozumiesz nie oznacza automatycznie, że jest tak jak sobie to wymyśliłeś. Przy takich osiągach nawet bebechy mocnego PC nie są w stanie obrobić takich ilości danych w sekundę a co dopiero sporo słabsze konsole. I tak, podobnie jak w poprzedniej generacji wszystkie 3 konsole nowej gen. są znowu na starcie dość słabe. Z tym, że PS5 jest jeszcze słabsze od Xboxa Series
  • Odpowiedz
  • 17
@epicreturn: przecież nie od dzisiaj wiadomo, że szanujący się i świadomy konsument posiada pc i konsolę na której może ograć tytuły, których na komputerze nie zagra. No chyba, że chodzi o posiadacza xboxa to wtedy nie, bo cały swój majątek wydał na k0nsolę i pudełko pringelsów. XD
  • Odpowiedz
@shox: Już widzę jak ciągniesz PC i kable do salonu, wpinasz to do tv, matka się drze ze chce oglądać trudne sprawy a ty leżysz z klawiatura i myszka na podłodze i probujesz uruchomić grę, ja #!$%@?
  • Odpowiedz