Wpis z mikrobloga

@Davidozz: ten system jest chory, w sensie jesteś miliarderem, a później laska się rozwodzi i zabiera ci duży kawałek majątku. powinno być tak jak kiedyś; majątek kobiety przechodzi na faceta w trakcie ślubu a jak laska się rozwodzi to dostaje równe zero. Ojciec powinien płacić na dzieci jeśli nie decyduje się na ich wychowywanie i tyle.
  • Odpowiedz
@Davidozz: @x134xvb: Stara raszpla chce się jeszcze wyszaleć, i może to zrobić bo wystarczy że podpiszę jeden papierek i połowa % idzie na jej konto, odcina się od męża który jest zajęty sobą, rozwijaniem firmy.. . Tylko wielki zysk, i z takimi miliardami na koncie może sobie co noc mieć po kilku pro-chadów, a to wszystko finansuje jest stary mąż
  • Odpowiedz
@Rafalek-Pedalek: Z tego co wiem, to w USA to tak nie działa. Jakby teraz wszystko roztrwonił, to i tak amerykańskie sądy obliczyłyby alimenty na podstawie zamożności przed rozwodem, czy na poziomie życia jaki dotąd prowadzili. I jakby tego nie opłacał to skończyłby w pierdlu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 31
@Mescuda:

Być tak inteligentnym żeby rozwinąć swoje firmy do tego stopnia, że są znane na cały świat i mają bardzo duży wpływ na przebieg historii wszechświata, a nie zdawać sobie sprawy, że ślub to najczęściej bardzo zły pomysł i niszczy setki milionów mężczyzn xD Niesamowite to jest.
  • Odpowiedz
@Mescuda: ja uważam, że akurat z tą mu się uda. dlaczego?
- elon jest jak ja INTJ i jeśli mbti ma trochę racji to nasz typ osobowości jest zdrowo #!$%@?. ta jego nowa laska jest artystyczną duszą a do takich nas wbrew pozorom ciągnie
- są na podobnym poziomie wizualnym. wczesniej elon brał jakieś modelki no i wiadomo jak to się skonczyło
- ona jest bogata i nie potrzebuje jego hajsu
  • Odpowiedz
Każdy z miliarderów tak skończy, czuje że Elon Musk też wpadł na mine patrząc jaką wiedżme łasa na atencje sobie przygarnął. Miliarderzy, ale betacuckoldy mocne


@Mescuda: No w dużej mierze Ci goście zostali miliarderami bo chcieli wyjść z przegrywu, a potem jak już się rozpędzili to poszli na całego.
  • Odpowiedz