Wpis z mikrobloga

wiecie ze w takiej workucie mozna kupic cale mieszkanie za 1 rubelka? i caly rok jest tam zimno wiec normictwo tam nie zaklada swoich gniazd, wszystkie oskarki i juleczki juz dawno w moskwie albo petersburgu. czy to raj na ziemi dla #przegryw i idealne miejsce aby dokonac zywota? sprzedajesz mieszkanie po rodzicach i neetujesz sobie spokojnie w takiej rosji za piecset dolarow rocznie.
#przegryw #neet
  • 15
  • Odpowiedz
@hansschrodinger: mam fobie spoleczna ale to ze szkoly mi zostalo, podczas neetu nie doszlo mi zbyt wiele schorzen, wszystko z czasow szkolnych oprocz problemow z plecami i oczami. a z rodzicami nie rozmawiam bo nie mamy o czym, za duza roznica pokolen i nie mamy zadnych wspolnych tematow
  • Odpowiedz
@Lepper3001:

mam fobie spoleczna


Nie wiesz co to jest, nikt cie nie zdiagnozował

podczas neetu nie doszlo mi zbyt wiele schorzen, wszystko z czasow szkolnych oprocz problemow z plecami i oczami.


Jesteś jeszcze dość młody, na choroby często pracuje się latami. A plecy to pewnie od braku ruchu. Po 30 mocno się pogorszy.

a z rodzicami nie rozmawiam bo nie mamy o czym, za duza roznica pokolen i nie mamy zadnych
  • Odpowiedz
@Lepper3001:

nie boje sie, ale wole nie wychodzic z pokoju jak ktos jest w domu

a to rzadko, raz na kilka lat moze ktos odwiedzi


Czyli ty nie wychodzisz z pokoju gdy któryś z rodziców jest w domu. Totalna izolacja. Od razu do lekarza trzeba Ciebie wysłać. Szkoda że rodzice nie wpadli jeszcze na to.
#!$%@? kraj, #!$%@? rząd, 2 miliardy na telewizje a nie mogą reklamy o zdrowiu psychicznym puścić,
  • Odpowiedz