Wpis z mikrobloga

@roxet: Brother DCP-1622 mam i chwalę sobie bardzo. Jedyna wada to to, że sterowniki do skanera na linuxie średnio działają, więc trzeba albo kombinować z ścieżkami symbolicznymi, albo wykupić płatną aplikację
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@roxet: Sama drukarka - HP M15A
Sama drukarka z wifi - HP M15W
Drukarka ze skanerem i wifi - HP M28W

Do tej drukarki masz toner + bęben w jednym, zamiennik na 2k kopii kosztuje śmieszne pieniądze. Te Hp'ki beda lepsze od brotherow. Na co dzień siedzę przy drukarkach :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@peoplearestrange: Kolorowe drukarki laserowe są drogie, trzeba wydać minimum 2000 zl.
Jeżeli jesteś w stanie tyle wydać to możesz zerknąć na canon mf643, są tutaj zamienniki tonerów z chipami więc jak dobrze się nie znasz na drukarkach to powinieneś bez problemu ogarnąć wymiane.
Są tez inne drukarki laserowe drukujące w kolorze w podobnych pieniądzach, które będą miały tańsza eksploatacje, ale trzeba przekładać chipy z tonerów startowych do zamienników więc raczej opcja
@grzela52: O kurde! Nie no stary, ja to się nie znam na drukarkach, myślałem że to krótka piła w stylu 2-3 stówki więcej i mogę wsadzić toner z kolorem. Wiesz co, czarno-biała mi wystarczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

btw a takie coś nie da rady? HP Color Laser 150nw. 18 w czarno-białym, czyli jak ta + 4 w kolorze
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@peoplearestrange: Ty później będziesz płacił za eksploatację więc jak uwazasz. W tej co podałeś tonery sa zajebiście małe, kolory 700stron, czarny 1000 stron. Niby są też zamienniki, ale nie wychodzą tanio jak za taką pojemność.

Ten canon ma czarny na 3500 stron, kolory 2300 stron. Ten canon bez skanera wyjdzie z 1500 zl pewnie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@peoplearestrange: oczywiście drukarka w której musiałbyś przekładać chipy z tonerów miałaby dużo większą wydajność jezeli chodzi o liczbe stron z kazdego tonera, ale bez sensu oferować cos takiego osobie, ktora nie zna się na tym.
Jeśli chodzi o sprawdzone to tylko Brother, unikaj jak ognia HP


@Proxlox1: A ja polecam właśnie hp p3015 jest lepsza o brothera ponieważ jest na tanim tonerze ferromagnetycznym kaseta z tonerem ma gruby opc i wywoływaczka jest metalowa co przekłada się na dużą żywotność i wersja X tonera to 12,5k stron, a nie jak w brotherze gdzie wywoływaczka jest gumowa która się szybko zużywa i drogi specjalny proszek toner polimerowy antyadhezyjny