Wpis z mikrobloga

@milkas98: praca to najgorsze dla takich jak ja, tylko utrzymuje przy życiu i daje złudne nadzieje, a przecież wiem, że skończę jak miliony szarych, bezwartościowych robaków, zamknięty w bloku do końca życia, wstając co rano do roboty której nienawidzę i wegetując.
  • Odpowiedz
@Cesarz_Nieruhato: @milkas98: Mam tak samo. Jakbym miał iq 80 tj. na granicy upośledzenia, to bym nawet nie myśłał o takich rzeczach.
Wtedy byłbym też bardziej atrakcyjny dla kobiet, bo wiedziałyby, że mogą mną manipulować jak pieskiem i być może bym się rozmnożył przy odrobinie szczęścia. A tak mi godność nie pozwala tak się poniżać.

A z pracy tak samo: chodze do tej pieprzonej pracy i #!$%@? z tego
P.....z - @Cesarz_Nieruhato: @milkas98: Mam tak samo. Jakbym miał iq 80 tj. na granic...

źródło: comment_16199781037KM3MQxIJxtMEEfeYIKML2.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
A z pracy tak samo: chodze do tej pieprzonej pracy i #!$%@? z tego bede mial. Marne ponad 2k co miesiac. Na swoje lokum nie uzbieram


@Panceusz: xD i ty jesteś prawakiem haha

zapomniałeś chyba założyć firmę
weź kredyt, zmień pracę, naucz się malować jak mówi
  • Odpowiedz
Z takim ryjem to sie powininiem cieszyc, ze mam prace, ale co zrobic jak ta praca jest ponizej mojego intelektu, kurła.


@Panceusz: Rynek zweryfikował twój intelekt

xDDDDDDDDDDD
u #!$%@?
  • Odpowiedz
@M_xxx: Rynek nie weryfikuje intelektu, przynajmniej nie tylko intelektu. Gdyby tak bylo to nerdy z pryszczami byliby na wysokich stanowiskach. Odpowiednia kombinacja wygladu, uspołecznienia i intelektu. Jak masz tylko jedno to mozna sie podetrzeć.
  • Odpowiedz
@M_xxx: Po za tym jestem prawakiem, bo myślę, że to lepszy system niż lewactwo tj. bardziej sprawiedliwy, ale to nie znaczy, że nie ma w nim patologii.

Tzn. bardziej sprawiedliwe jest to, że rodzice, którzy stali się bogaci mogą pozwolić dziecku na lepszą edukację, niż to że ktoś z gorszym iq dostaje więcej punktów przy rekrutacji bo ma cipę.

W pierwszym przypadku ktos musial na to zapracowac - chocby rodzina,
  • Odpowiedz
że to lepszy system niż lewactwo tj. bardziej sprawiedliwy


@Panceusz: xDDDDDDDDDD

#!$%@? dobry jesteś, mistrz, pokażę cię kolegom z lewicowych tagów do pośmiania się
  • Odpowiedz
@M_xxx: Oczywiscie. Pochodze z patologicznej rodziny (wychowywanie przez samotną matkę) i mam mnostwo patologii w glowie. Nie wiem ile patologii ma przecietny Polak, pewnie nie mało, wiec nie wiem gdzie się plasuję.
  • Odpowiedz
@M_xxx: W sumie... coś w tym jest...
Jakby PiS lub lewica dali by mi dochod podstawowy marne 1200 zł, to bym z chęcią się kształcił dalej zamiast chodzić do bezsensownej pracy....
  • Odpowiedz