Wpis z mikrobloga

Pograłem około 8-10 godzin w Returnal i jest bardzo dobrze. Klimacik dosłownie jak w Prometeuszu/Obcym. Walki są mega efekciarskie, szczególnie jak dojdzie się do dalszych lokacji. Chwilami robi się taki rozpierdziel, że nie wiadomo gdzie uciekać. No i w dalszym etapie gry jak odblokujemy więcej bajerów do broni + linka to areny pojedynków zaczynają przypominać Dooma :D Ciągłe uniki + używanie linki - zajebista sprawa. Do tego używam tych słuchaweczek Pulse 3D i dźwięk dosłownie wgniata. Fabuła jest dla mnie mega intrygująca, szczególnie jak się ukończy 3 biom to zaczyna się robić odjechanie w kosmos. Walki z bossami bardzo dobrze przemyślane, aczkolwiek jak dla mnie odrobinkę za łatwe. Zginąłem do tej pory 2 razy, ale to głównie zasługa #!$%@? builda z life steal + dobre przedmioty. A no i grafika oczywiście rewelacyjna, ale nie spowodowała u mnie opadu szczęki. O to jednak będzie trudno po takim np Ghost of Tsushima. Postanowiłem napisać swoje 3 grosze, bo jak czytam niektóre wysrywy to aż mnie ściska. "Bohaterka nudna" po prostu mnie #!$%@?ło xD Polecam pograć więcej niż 5 minut i posłuchać więcej logów, bo im dalej w las tym bardziej robi się "szalenie". A i nie miałem póki co ANI jednego zwisu. Zero crashy. Coś pięknego, bo jak grałem w zasranego Cyberpunka to przecież wywalało mi po 30 minutach. Cena dosyć wysoka, ale ja planuje ją odsprzedać za kilka/kilkanaście dni, bo już niedługo będzie najnowszy Resident Evil :D Polecam!
#ps5 #returnal #playstation
  • 9
@Kraniec:

Postanowiłem napisać swoje 3 grosze, bo jak czytam niektóre wysrywy to aż mnie ściska.


Dlatego ja mam tych trolli na czarno i nawet nie widzę co tam sapią. :) Polecam tak robić, bo jak widzisz - już tutaj jeden coś do Ciebie się sapie. (A jak dasz na czarną listę to nawet nie może komentować Twoich wpisów.)
Przecież oni nawet tej gry na oczy nie widzieli, ale maja ból dupy,
@Ryszardzislaw: A niech sobie pisze o metacritic, skoro dla niego to wyznacznik zajebistości gierki. Wpisy jak ten ostatni w stylu "PACZCIE ILU Z WAS MAM NA CZARNEJ LIŚCIE SONIARZE!!!!" to usuwam, bo to dziecinne głupoty.