Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@WykopekBordo: czy sprzątanie jest normickie? xD nie mowie o polerowaniu widelców ale życiu w cywilizowanych warunkach. Wiem że jesteś bardzo niezależny w swoich poglądach ale serio ogarnięcie chociaż biurka, bo o kiblu to można pomarzyć, mogło by wprowadzić nieco pozytywnego myślenia. #!$%@? to są tak podstawowe rzeczy, w sumie to po co do łazienki chodzisz, sraj do wiadra i wywalaj do śmietnika jak się zapełni. Szkoda zachodu z chodzeniem do kibelka.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@Zebany98: a wiesz co ja mysle? Że to jest dorabiane ideologii do tak banalnej czynności jak posprzatanie biurka. Just fuckin do it #!$%@?. A tutaj jest kółko wzajemnej adoracji bożych komeskow. To sa te detale od których się zaczyna droga, no chyba że to koniec to sorry. Dla mnie to jest zwyczajne lenistwo i brak dyscypliny. Jak na wszystko masz wymówkę to zawsze będziesz ofiarą, nic od Ciebie nie zależy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@nastynas: Ale to jest właśnie normickie myślenie, że człowiek który cierpi na depresję, będzie się przejmował butelkami i kapslami na biurku.

@Zebany98: tak cierpi na depresję ale syf mu nie wydaje się obojętny bo robi foto i wstawia na wykop "hej patrzcie jaką mam depresję" nic nie robi w tym kierunku żeby polepszyć swój stan. Pierwsze co to wszystko bym #!$%@?ł do kosza i posprzątał. Siedzi ciągle na chacie to