Wpis z mikrobloga

Ludzie jarający się gamepassem i xboxem to jest ten sam sort ludzi, co kupujący 2kg jakiejś najtańszej szynki na zapas "bo na promocji to sie opłaca" xD nie mówie o wszystkich, tylko o debilach, którzy sie ciskaja, że sony ma droższe gry. #!$%@? zrozumcie, że w gry czasem grają też dorośli ludzie, którzy przechodzą gierke jedną miesiąc albo dwa, bo zwyczajnie mają mało czasu i dla nich nawet jakby w abonamencie było milion gier to #!$%@? im to da bo zwyczajnie nie mają kiedy tego przechodzić. Taki ktoś, np. ja, woli zagrać w tym czasie w spider-mana, god of war albo ratcheta i sie dobrze bawić, a nie szukać wśród 200 gier tych kilku wartych ogrania.
#ps5
  • 53
  • Odpowiedz
@Cinkito: to ja mam dokładnie odwrotnie. Zwykle mając gpu (gra w cenie abonamentu)widzę ile gra kosztuje bez gpu a potem patrząc na PS widzę ile gra kosztuje u niebieskich. I zwykle jest drożej u Sony. W każdym bądź razie mam nadzieje ze konkurencja Sony vs Xbox wyjdzie nam na dobre. Ja zrobię dokładnie to co robię od 3 generacji. Zawsze zakup nowej konsoli od zielonych po 2-3 latach używka od
  • Odpowiedz
@elmencho: gry na przecenach są raczej trochę tańsze u Sony. Mogą być jakieś wyjątki, ale serio wiem co piszę, bo regularnie wrzucam zestawienia z PS Store i Xboxa i po prostu widzę jak te ceny wypadają. Co do konkurencji to jasne, tutaj się zgadzam, ale:

Na chwile obecna Sony jest głęboko w dupie poprzez gpu. Zreszta już sami nieporadnie próbują konkurować z gpu i idzie im to fatalnie ale trzymam
  • Odpowiedz
wniosek jest wyciągnięty przeze mnie. Uwielbiam GPU i dopóki Sony nie zrobi takiego czegoś u siebie to nie widzę z ich strony konkurencji.


@elmencho: spoko, co kto lubi, baw się dobrze :D Ale pisanie, że Sony jest w dupie to bzdura. PS5 jest najlepiej sprzedają się konsolą w historii, więc trudno powiedzieć, żeby Sony w jakikolwiek sposób było w dupie. Sony ma swoje usługi, Xbox ma swoje. Twórca GOW powiedział,
  • Odpowiedz
@Cinkito: oby to zrobili. Co do najlepiej sprzedającej się konsoli, dużo osób kupuje Sony albo chce kupić :-) o ile dadzą radę. Przyzwyvzajenie. Sam mam dwóch szwagrów, którzy ino PS5 ale po obejrzeniu u mnie możliwości x-seriesa jeden już zakupił klocka drugi raczej pójdzie w ps5 bo ma wypasionego PC. Ale oboje twierdzą ze jak nie masz dobrego PC to xseries + gpu miażdży. Pozdro
  • Odpowiedz
@elmencho: jak napisałem, co kto lubi. Mnie Xbox niczym nie przekonuje. Baw się dobrze, niech Twoi szwagrowie też się dobrze bawią i ja mam zamiar zrobić to samo ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
#!$%@? zrozumcie, że w gry czasem grają też dorośli ludzie, którzy przechodzą gierke jedną miesiąc albo dwa


@PanPietruszka: i właśnie dlatego GP bo nie mam czasu na przechodzenie czegoś co mi nie siądzie, a z tytułami AAA też tak potrafi być. Jakbym miał powiedzieć to jakieś 75% gier w ostatnim czasie które ukończyłem z przyjemnością to jakieś indyki czy coś w ten deseń. Z resztą gp jest spoko na wieczory
  • Odpowiedz
Taki ktoś, np. ja, woli zagrać w tym czasie w spider-mana, god of war albo ratcheta i sie dobrze bawić, a nie szukać wśród 200 gier tych kilku wartych ogrania.


@PanPietruszka: No to graj w jedna grę AAA którą kupiłeś, no problemo. Tylko nie rób z siebie jakiegoś wyznacznika, bo Twoje podejście nie jest żadnym powodem do poczucia wyższości.

Jeden woli kopsnąć 300+ za jedną grę i ją ogrywać, a
  • Odpowiedz
@PanPietruszka: #!$%@? zrozumcie, że w gry grają też ludzie dorośli, którzy mają rozum i godność człowieka i mają wywalone jaja na wojenki konsol xD Osobiście mam xsx i opłacam gamepassa chociaż czasami odpalam konsolę raz w tygodniu. Nie kombinuje z kodami, nie szukam po jakiś #!$%@? chipsach (xD w ogóle nie wiedziałem, że są tam jakieś kody lol) fajne jest to, że jest sporo gierek i mogę pograć a jak
  • Odpowiedz