Wpis z mikrobloga

Ludzie jarający się gamepassem i xboxem to jest ten sam sort ludzi, co kupujący 2kg jakiejś najtańszej szynki na zapas "bo na promocji to sie opłaca" xD nie mówie o wszystkich, tylko o debilach, którzy sie ciskaja, że sony ma droższe gry. #!$%@? zrozumcie, że w gry czasem grają też dorośli ludzie, którzy przechodzą gierke jedną miesiąc albo dwa, bo zwyczajnie mają mało czasu i dla nich nawet jakby w abonamencie było milion gier to #!$%@? im to da bo zwyczajnie nie mają kiedy tego przechodzić. Taki ktoś, np. ja, woli zagrać w tym czasie w spider-mana, god of war albo ratcheta i sie dobrze bawić, a nie szukać wśród 200 gier tych kilku wartych ogrania.
#ps5
  • 53
  • Odpowiedz
#!$%@? zrozumcie, że w gry czasem grają też dorośli ludzie, którzy przechodzą gierke jedną miesiąc albo dwa


@PanPietruszka: Moga też być dorośli ludzie którzy grają więcej ale po prostu ich stać bo wypłata jest większa niż kieszonkowe które starcza co najwyżej na passa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@M4A1Q123: Nie wiem czy jesteście świadomi, ale ludzie kupują game passa za 4-10 zł albo za kod z paczki po chipsach xD A to uczciwa cena jak za to, co się w nim znajduje - nawet jakby ktoś chciał zagrać tylko w 1 czy 2 gierki z niego
  • Odpowiedz
#!$%@? zrozumcie, że w gry czasem grają też dorośli ludzie, którzy przechodzą gierke jedną miesiąc albo dwa, bo zwyczajnie mają mało czasu i dla nich nawet jakby w abonamencie było milion gier to #!$%@? im to da bo zwyczajnie nie mają kiedy tego przechodzić.


@PanPietruszka: z tym się zgodzę jak najbardziej, sam potrafię konsolę włączyć raz na tydzień czy nawet raz na miesiąc więc u mnie płacenie za GP jest
  • Odpowiedz
@Shashek: tyle, że na Netflixie, HBO i Amazonie masz najnowsze produkcje od wszystkich w dniu premiery. HBO to nawet premiery filmowe w swoim VOD robi. W GPU masz w dniu premiery wyłącznie produkcje MSu + jakieś inne pojedyncze tytuły. Ale jakieś inne duże gry, choćby takie AC: Valhalla jako pierwszy przykład, który mi do głowy przyszedł, już normalnie musisz kupić i tak.
  • Odpowiedz
@Zielony_Ogr: ale tu najwięksi czciciele gamepass #!$%@? sobie x lat do przodu za grosze przez jakies fikolki z kontami z Brazylii itp. Ale gdyby przyszło płacić pełną cene co miesiąc już by nie było tak kolorowo
  • Odpowiedz
@Ever_Ns nawet jak chcesz zrobić gamepassa zupełnie legalnie, to kosztuje on tyle co ps+/gold bo jest opcja przekonwertowania Golda za darmo do gamepass.

Jeżeli wtedy dalej ktoś pisze, że koszt jest duży no to nie wiem co powiedzieć o ps+.
  • Odpowiedz
@PanPietruszka: jestem dorosłym człowiekiem, te gry które wymieniłeś to dla mnie śmieszne dziecinne zapychacze. Mam xss bo jest cichy, pad nie jest przesadnie drogi i jest na niego sporo ciekawych gier. Przez ostatnie 2 lata zagrałem w 2 gry z ps+ bo ciągle dają szajs dla normictwa i trzeba było w końcu powiedzieć dość, zwłaszcza, że Sony zamyka Japan Studio. Najśmieszniejsze jest to, że Microsoft daje więcej japońskich gier w
  • Odpowiedz
@Cinkito: no ale kupujac HBO placisz jeden abonament i nie masz wszystkich filmow, wiec nie wiem do czego tutaj pić. Mimo to wpadaja jakiestam premiery tak jak na gamepassa. Masz abonament za bezcen, możliwy do kupienia na kilka lat do przodu, który jeszcze Ci daje gre w chmurze/dostep na wielu platformach i inne korzysci. Chyba tak czy tak dobry deal.

Przykladowe gry z pamieci - Doom Eternal (i wszytsko od
  • Odpowiedz
no ale kupujac HBO placisz jeden abonament i nie masz wszystkich filmow, wiec nie wiem do czego tutaj pić. Mimo to wpadaja jakiestam premiery tak jak na gamepassa. Masz abonament za bezcen, możliwy do kupienia na kilka lat do przodu, który jeszcze Ci daje gre w chmurze/dostep na wielu platformach i inne korzysci. Chyba tak czy tak dobry deal.


@Shashek: a no nie mam, ale wszystko co wychodzi na platformie to nowości (jeśli chodzi o seriale), a teraz do tego nawet filmy dołączają. Oprócz tego na platformy trafiają jakieś największe hity (typu Przyjaciele raz po raz są przerzucani między różnymi VOD). Mimo wszystko dla mnie rynek gier i rynek filmów/seriali to trochę inna bajka i trudno tak porównać Netflixa, HBO i Amazon 1 do 1 z GamePassem. A co do tego czy to dobry deal? Jasne, że tak! Z tym się nie kłócę i nie mam zamiaru twierdzić, że jest inaczej.

Przykladowe gry z pamieci - Doom Eternal (i wszytsko od Bethesdy), seria Gears i Halo, Ori, Microsoft Flight Simulator, Wiesiek (chyba byl), kupa starszych gier - ja np. w prawie nic z powyzszych (procz W3) nie grałem i dla mnie fjana
  • Odpowiedz
@Ever_Ns owszem skończy się, wtedy na podstawie panujących warunków pomyśli się nad zmianą konsoli itp jeżeli będzie to potrzebne. Narazie mam nabite kilka lat do przodu i w tej cenie usługa mnie w pełni satysfakcjonuje. Do tego dokupię sobie w pudełku te 2/3 gry rocznie i mam grania aż za wiele a place podobną stawkę co kiedyś na PS4 za dostęp do multi i 3 gry w plusie.
  • Odpowiedz
@Cinkito powtórzę raz jeszcze, żeby mieć tani gamepass januszowanie pringlesami nie jest konieczne, można to robić w pełni legalny sposób, choć droższy niż pringlesy to nadal w podobnej cenie do ps+.
  • Odpowiedz
@Cinkito: czyli wychodzi ze się zgadzamy niemalże w 100% :v Dla mnie GPU to jakis fajny dodatek, ale nic super wazacego. Mam rozterke pomiedzy ps5 i XSX, bo nigdy nie mialem xboxa, XSX jest dla mnie fajniejszy sprzetowo, wiecej aplikacji typu Kodi + nie ma odpowiednika Forzy Horizon na PS5, a z drugiej strony jak wyjdzie God Of War to jednak bedzie mi zal, bo to moja ulubiona gra generacji
  • Odpowiedz
@Shashek: no właśnie moje ulubione gry to między innymi Bloodborne (dla mnie top1 poprzedniej generacji), God of War, Persona 5 czy Death Stranding i jakoś nie widzę sensu kupić konsoli, gdzie w te gry (albo raczej ich następców o ile się pojawią) nie zagram. Nie wszyscy gry Sony lubią i ja to rozumie, że nie wszystkim te gry się muszą podobać, jak ktoś nie lubi to wtedy zdecydowanie lepszym wyborem
  • Odpowiedz
@Shashek no to jesteś w identycznej sytuacji co ja. Od zawsze miałem konsolę Sony w tej generacji postawiłem na Xboxa i nie załuję. Choć nie jestem fanem wyścigów to Forza jest zajebista i gram praktycznie od premiery konsoli. Masa gier do nadrobienia z kilku generacji.

Co do serii gier od Sony, kocham niektóre marki ale stwierdziłem, że i tak nie jestem w stanie zapłacić za nie 350zł więc i tak zmuszony
  • Odpowiedz