Wpis z mikrobloga

Krótkie podsumowanie po wczorajszym odbiorze xboxa series x:
- pięknie zapakowane (ps4 przyszła do mnie najtańszym kartonie jak po butach marki Vty z deichmana)
- dbałość o najmniejsze szczegóły
- nowy pad jest piękny, idealnie lezy w dłoni (od PlayStation się wyślizguje jak mała Madzia)
- gry z gamepassa to istny raj z dodatkowym fps boostem i podkręcona grafika jest to najlepsze co może obecnie być (u Sony marne video pass z 2 filmami)
- cicha aż za bardzo, czasami się zastanawialem czy wgl jest włączona.
- brak piszczacych cewek i napędu jak z boeinga jak to w przypadku ps4 i ps5
- pełne 4K a nie jakieś udawane jak u Sony

W najbliższych dniach znajdę pewnie coś więcej, ale póki co tyle, paece #xbox #ps4 #ps5
  • 64
  • Odpowiedz
@winsxspl: Wlasnie pad z x360 którego używałem latami był dla mnie idealny, potem zmieniłem na dualshocka wraz z ps4 i tez jest ok, a ten z xbone'a jakoś mi ciążył w elektromarkecie, ale może to kwestia przyzwyczajenia :D

@epicreturn: przecież możesz sobie kupić zestaw akumulator z łądowarką, który wygląda i działa dobrze. Ba, możesz nawet kupić sobie 2-3 zestawy akumulatorków i nie obawiać się, że za chwile Ci
  • Odpowiedz
  • 0
Minus tylko jeden, świecące logo na padzie. U mnie jest zakryte izolacja by nie raziło po oczach bo w nocy to tragedia
  • Odpowiedz
@Shashek pada od 360 też mam w domu, faktycznie jest jakby trochę wygodniejszy od tego od one, ale za to dupnie go podłączać do pcta (przejściówki srowki)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Shashek:

przecież możesz sobie kupić zestaw akumulator z łądowarką, który wygląda i działa dobrze. Ba, możesz nawet kupić sobie 2-3 zestawy akumulatorków i nie obawiać się, że za chwile Ci kontroler padnie i będziesz grał na kablu bo wyczekałeś do końca (ps4 here).

Już wolę kupić (a w zasadzie mieć bo kupiłem chwilę po samej konsoli) ładowarkę do padów + drugiej DS4 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
nowy pad jest piękny, idealnie lezy w dłoni (od PlayStation się wyślizguje jak mała Madzia)


@PhilSpencer_king: akurat tutaj pier*olisz bzdury, bo ten nowy pad od PS5 jest mega kozacki, wrecz lepszy od tego xboxowego (a zawsze to ten od xboxa byl lepszy). Poczytaj sobie o adaptive triggers, haptic feedback, itd.
  • Odpowiedz
zostawiam kompa oraz kupię biedakompa Aka xbox


@Deska_o0: alternatywna rzeczywistość mocno- kompa o podzespołach jak w Xboxie nie ma z 90% nędarzy określających się mianem PCMR, a siedzących zwykle na antycznych GTX 1060 i GTX 1050Ti (najpopularniejsze GPU wg steama) tak więc jedno wielkie xD na urojenia pceciarza
  • Odpowiedz