Wpis z mikrobloga

Strasznie mnie nudzi granie SSF w tej lidze. Chciałem głównie skupić się na nowej mechanice, ale robić dziesiątki żeby zdobyć jeden przydatny przedmiot to strata czasu. Ritual był super dla ssf graczy, bo było sporo itemków do wyboru i z pozoru 1c item był warty dla mnie bardzo wiele. Do tego granie tymi samymi buildami. Chyba na trade czas się przenieść
#pathofexile
  • 4
@smawek12:

W tej lidze przycięty jest drop wszystkiego - nie pamiętam abym kiedykolwiek kupował mapy na niskich tierach aby w ogóle zacząć robić atlas, zawsze jak kupowałem mapy to na samym końcu aby go domknąć.
Poza tym zrobiłem trial kilkaset razy cały i nie wpadł żaden exalt ( ͡° ͜ʖ ͡°), chaosów leci dużo nie powiem
tak samo jak K i KK jakiegoś badziewia do niczego nie
@Zavis:

U mnie to samo jedyną wartościową rzecz - jewel zwiększający agresję u golemów i to normalny nie
replika wydropiłem właśnie w lochach Heist - ten jewel w tej chwili kosztuje około 2 exów.

I to jest jedyna rzecz - triali nie będę robił (na ponad 200 całych nie wpadło nic wartościowego poza chaosami) - zaczynam jedynie gdy nagroda pierwsza jest warta uwagi i kolejne a jak nie to przerywam.

ligę