Wpis z mikrobloga

@Siemien: jeden rabin powie tak drugi nie mi osobiście najbardziej podobał się fallout4 o fallout76 słyszałem opinie że jak nie masz kumpli to nie masz czego tam szukać a falloutnewvegas ahhh wspaniałe pustkowia mojave generalnie ta gra ma problemy z działaniem i pierwsze co będziesz robił to pobierał mody na na prawę gry
  • Odpowiedz
@Siemien: fallout 1 & 2 były najlepsze pod względem klimatu i grywalności, później new Vegas i 3 też dają radę. 4 już niestety jest śmierdzącym gównem a 76 to ja #!$%@? masakra
  • Odpowiedz
@Siemien: ograłem kiedyś New Vegas i bawiłem się świetnie, bez żadnych modów. Od niedawna gram w F76 i też jest spoko, ale może to kwestia że gram raz na dwa dni po ok 2 godziny.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Siemien: 3 i NV jeśli lubisz RPG, 4 jeśli lubisz looter shootery, a 76 to praktycznie czwórka ale online i ma dużo ograniczeń które #!$%@?ą (np mała pojemność ekwipunku, szybka podróż kosztuje kapsle, broń ma swój poziom więc nie wystarczy znaleźć danej pukawki tylko raz żeby wystarczyła do końca gry itd)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Siemien: zacznij od New negas. Potem zacznij 4 żeby wrócić do NV z Nexus modami oraz DLC który #!$%@? że łomatko. 50 h dodatkowego content
  • Odpowiedz