Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Specjaliści od #facebook
Moja różowa pracuje w dziale HR i zajmowała się wrzucaniem ofert pracy na różne grupy. Dzisiaj dostała bana 'za naruszenie zasad społeczności' na służbowym koncie FB.

W tym momencie wyskakuje jej tylko komunikat 'Pomóż nam potwierdzić twoją tożsamość' i przycisk 'Kontynuuj' którego nie da się kliknąć xD
Żadnego maila informującego o przyczynie bana nie ma.

Ktoś wie co może zrobić w takiej sytuacji?

#kiciochpyta
  • 6
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Artemisia: udało się zgłosić problem przez formularz, ale dopiero przez kartę incognito w przeglądarce. Póki co czekamy na odpowiedź. Szybko dostałaś odpowiedź?
  • Odpowiedz
@archerr0:
Znaczy chodziło mi, że dopiero w aplikacji mogłam kliknąć kontynuuj i mi wyskoczyło zadanie, które muszę wykonać żeby odblokowali konto. Facebook ostatnio totalnie z dupy blokuje mi profil mimo, że się nigdzie nie udzielam. Już musiałam wysyłać swoje zdjęcie profilowe a potem nagrywać swój ryj -.-
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Artemisia: dokładnie to samo udało nam się zrobić przez kartę incognito. Po wysłaniu fotki była informacja, że przyjdzie mail z odpowiedzią na chęć odblokowania konta, ale póki co cisza... Ty już dostałaś takiego maila?
  • Odpowiedz
@archerr0:
Żadnego maila nie miałam, tylko wiadomość na fb się wyświetlała, że przyjęto moje zgłoszenie i że to może potrwać, no ale jakoś już po dwóch dniach odblokowali. Potem też mail nie przyszedł, że już ban zdjęty, musiałam sama zaglądać na konto czy juz działa.
  • Odpowiedz