Wpis z mikrobloga

#rozdajo zamówienie z pyszne.pl do 50zł
Co zrobić żeby wziąc udział w losowaniu? Zostawić plusika. Co zrobić żeby zwiększyć swoje szanse pięciokrotnie?
Wypełnić ankietę dostępną tutaj: https://forms.gle/mkmhobH171EKy7a37

Ankieta zajmuje 3-5 minut (w zależności od doświadczenia z polską fizjoterapią ( ͡° ͜ʖ ͡°)), ostatnia sekcja zawiera pole do wpisania nicku branego pod uwagę w losowaniu, które wykonam przez #mirkolos / #mirkorandom , a jeśli tam się nie da zwiększać szans (z tego co pamiętam, to się da), to zrobimy losowanie na żywo z arkusza z plusującymi w excelu.

Z góry dzięki za rzetelne wypełnienie ankiety.

#pysznepl
arkagham - #rozdajo zamówienie z pyszne.pl do 50zł
Co zrobić żeby wziąc udział w los...

źródło: comment_1619597100eR5Fk6vCWPYKSh2qnStoan.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
@ostrzyjnoz: takie odpowiedzi też są bardzo wartościowe i zostaną odpowiednio ujęte, bo dotychczasowe badania i praktyka własna pokazują, że korzysta zdecydowanie mniej niż powinno :)

@Luck_89: trafna uwaga, poprawię, chodzi o zarobki netto :)

@Estetykatopodstawa: owszem, może zająć te kilka minut, szczególnie w przypadku doświadczeń zarówno z fizjoterapią na NFZ, jak i prywatną. Dziękuję za poświęcony czas :)
  • Odpowiedz
W sekcji pt. "Co miało miało wpływ na wybór fizjoterapeuty " dołożyłbym opcje brak konkurencji w regionie (np. tylko przychodnia nfz i nie ma rozsądnej alternatywy).
  • Odpowiedz
@arkagham: wypełniłam, akurat miałam doświadczenie z fizjoterapeutą na NFZ i prywatnie i to była przepaść xD prywatnie weszłam do gabinetu zgięta w pół a wyszłam wyprostowana, a na NFZ poświecili mnie lampką co nic nie dało
  • Odpowiedz
@metkor: teraz już nie bardzo mogę edytować, ale rozważę to w dyskusji do wyników oraz kolejnych pracach
@rqs9: dużo się nie pomyliłeś, na NFZ się czeka irracjonalnie długo, a warunki realizacji usług często uniemożliwiaja efektywną pracę ( ͡° ʖ̯ ͡°) zresztą do dentysty na NFZ teoretycznie też możesz
@dzek: dzięki, jak wygrasz zamienimy na coś co u Ciebie jest!
@Kami-chan: z tymi lampkami to
  • Odpowiedz
Rozumiem, że liczą to po prostu jako pierwszeństwo w kolejce do świadczeń, ale to chyba nie jest niestety standardem wszędzie


@arkagham: tak to liczą. Nie wiem czy wszędzie, u mnie w mieście pytałem się w 5 punktach, łącznie ze szpitalem (bo tylko tyle jest na NFZ) i wszędzie to uznają. Fizjoterapię miałem kilka razy na twe kulszową i kręgosłup oraz dwa razy po złamaniu kości dłoni. Różnica w czasie oczekiwania ogromna.
  • Odpowiedz