Wpis z mikrobloga

@JAI2L9LAD: Pomoc będzie wyglądała tak, że znowu zostanie wykorzystana do kupowania wyborców, aktorów, piosenkarzy i mediów. Tarcze i programy reparacyjne pozostaną fikcją, a pretekst do migrowania ogromnych ilości środków finansowych jest wprost idealny. PiS wydrenuje ten kraj i wszystkie środki wykorzysta na finał w 2023, aż w końcu zostanie tutaj tylko pustynia. Więc #!$%@? tak, praworządność to teraz jedyna walka.
Pieniądze nadzoruje UE i są uzależnione od praworządności. Będzie coś nie tak to je rząd straci.


@JAI2L9LAD: Chyba sobie żartujesz w tym momencie xD

Zresztą nie rząd straci i przegra, tylko my. Cały rząd ma już wille, kurorty, i konta za granicą. Idą vabank, a na stole są nasze pieniądze i weksle, na które nawet jeszcze nie zarobiliśmy. Taki scenariusz miałem m.in. na myśli, kiedy pisałem o pustyni, która tutaj zostanie.
Pieniądze nadzoruje UE i są uzależnione od praworządności. Będzie coś nie tak to je rząd straci


@JAI2L9LAD: A o tym co jest praworządne w Polsce decyduje Pawłowicz z Piotrowiczem i ministrem Zero xD
Powsadzani we wszystkich mozliwych urzędach krewni i króliki z Pisu zafałszują dokumenty żeby na papierze wygladał ok ,a kasa pójdzie do swoich .
Kto to uczciwie sprawdzi i skontroluje ? U jednego Obajtka nie idzie się doliczyć lewizny,
W czym zartuje? Ze UE zablokuje kolejne transze? Zablokuje bo ma taką możliwość.


@JAI2L9LAD: ALE TO JEST DLA NAS BARDZO ZŁA INFORMACJA XD

W jaki sposób w Twojej głowie to poprawia naszą sytuację i pogrąża Jachirę? xD PiS nie tylko może nas okraść, ale także odetnie przy okazji od finansowania z UE za jednym zamachem. Owszem, zgadzam się z Tobą.
@JAI2L9LAD naprawdę daleko mi od głupich teorii, ale serio myślisz, że Unia zablokuje przelewy? Jeszcze rok temu wierzyłem, że oni coś mogą zrobić - dziś wiem, że to tylko instytucja do grozenia palcem, bo nikomu do tej pory nie zrobili "krzywdy" ¯_(ツ)_/¯