Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wczoraj bylem na pizzy, w srodku, stalem w kolejce by wejsc 40 minut. Restauracja pelna, zero maseczek #wroclaw
W sobote bylem na rynku i wiekszosc restauracji otwarta, ludzie siedza w srodkach i jedza normalnie. #wroclaw
W zeszlym tygodniu bylem na taju, rowniez w srodku, stalem tylko 5 minut w kolejce. Restauracja rowniez pelna, zero maseczek #wroclaw
Kolezanka byla w hotelu w gorach na spa z miesiac temu. Osrodek pelny po brzegi. #gorysowie

I mam pare pytan:

1. Skowyt przedsiebiorcow-restauratorow ze niby upadaja. Niby gdzie upadaja jak maja full?
2. Niby policja kontroluje? Gdzie oni byli? Ja rozumiem ze zakazy sa z ****/ i ogolonie niekonstytucyjne ale tyle sie o tym czyta w mediach
3. Czy to nie jest po prostu medialna nagonka a w rzeczywistosci restauracje sa otwarte?
4. Pomijam fakt ze szczyt zachorowan a restauracje pelne ¯_(ツ)

Czy ja sie boje Covidu? Sure. Nawet mialem go dwa razy. Pierwszy raz mocno mnie trzepna w zeszlym roku, kaszel przez miesiac, byly dni ze nie moglem sie podniesc, bol klatki piersiowej.
Drugi raz mialem z 2 miesiace temu odmiane UK, goraczka, bol gardla, oblany potem i telepalo mna po nocach.

Ciekaw jestem czy bedzie trzeci raz i czy trzeba bedzie sie szczepic co roku na nowe szczepy.

#koronawirus

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6087caf7df02be000aefeccc
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel
pijak
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 6
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@AnonimoweMirkoWyznania: szczyt czego?

Notabene skoro knajpy są czynne i nie umiera cały kraj to lepszym posunięciem byłoby oficjalnie nie zabraniać i dać funkcjonować w tych śmiesznych reżimach sanitarnych.

No ale to trzeba mieć mózg a to dyskwalifikuje przy kandydowaniu na posła.
  • Odpowiedz
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania Też byłem w sobotę i widziałem interwencję policji w rynku. Nie przesadzał bym też z ta liczbą otwartych lokali. Było tego trochę, ale bez przesady. No i wreszcie to sobota wieczór, a co z pozostałą częścią tygodnia?
  • Odpowiedz