Wpis z mikrobloga

To sa przeklamane dane niestety.


@RoastieRoast: ja sobie zdaję sprawę, że Polska ma tak naprawdę dużo gorsze powietrze bo nie ma czujnika w każdej wiosce gdzie stare dziady palą co popadnie ale mimo wszystko daje to jakiś obraz sytuacji. Nie bez powodu mamy największą ilość zgonów podczas pandemii - smog bardzo osłabia organizm i skraca życie.
Nie bez powodu mamy największą ilość zgonów podczas pandemii - smog bardzo osłabia organizm i skraca życie.


@MicroPepe: jak to powiedzial minister zdrowia to wylano mu tutaj na leb wiadro pomyj xDD

Ja tylko wiem, ze pomiary w Niemczech sa zanizone. I to swiadomie. Co najlepsze sa oficjalne dane ale z poziomu landow, ktore sa realne. Niestety w apkach sa podawane dane z ministerstw i ludzie mysla, ze w PL jest
Niestety w apkach sa podawane dane z ministerstw i ludzie mysla, ze w PL jest najgorsze powietrze.


@RoastieRoast: nie potrzeba żadnej apki żeby stwierdzić, że powietrze w Polsce jest #!$%@? a wystarczy wyjechać za granicę żeby poczuć jak pachnie czyste powietrze. Każdy kto trochę podróżuje ci to powie - w Polsce #!$%@?, nie da się okna otworzyć. Jak nie wierzysz danym z czujników online to sobie kup własny i przekonaj się
Przestan bezpodstawnie gloryfikowac zagranice!!


@RoastieRoast: byłem zagranicą wiele razy w sezonie grzewczym i nigdzie nie wali tak jak w Polsce - tam w ogóle nie wali, powietrze jest pachnące więc nie wiem w jakim mieście ty byłeś.