Wpis z mikrobloga

#zegarki
Tak przeglądam #kontrolanadgarstkow i mam pewne przemyślenia... Generalnie powtarza się wszędzie, że zegarek to taka męska biżuteria. I ja się z tym zgadzam, ale mam wrażenie, że jak laska zakłada dres i idzie pobiegać to nie zakłada do tego korali. Jak laska idzie na przyjęcie to potrafi dobrać biżuterię do np. sukienki. A w wspomnianej kontroli zegarków to na 20 wrzuconych zdjęć zegarków to jeden jak jest dopasowany pod koszule to sukces. Mam wrażenie, że niektórzy nawet jak mają drogi zegarek to myślą, że on sam w sobie zrobi robotę, a według mnie nie zrobi i jego zajebistość może być oddana tylko, jak wszystko będzie ze sobą współgrało.
  • 4
@Maver87 zdradzę Ci sekret - wiekszosc mirkow na tagu #zegarki to przegrywy, ktore udają znawców zegarków i wazniejsza jest dla nich marka (Orient i Seiko XD) niz jakikolwiek wygląd, smak, dopasowanie i myslą, ze dzieki markowemu zegarkowi ktory pasuje im jak piesc do nosa (45 mm na łapce 14 cm XDD), dowartosciują sie i wywyzsza wsrod plebsu noszacego biedackie zegarki ( ͡º ͜ʖ͡º) to samo jest na
@Maver87: eee, ale najczęściej to nie widać rękawa więc nie wiem skąd taka opinia. Poza tym porównanie zegarka do korali jest kompletnie nie trafione. Zegarek również pełni funkcję utylitarną i nie jest analogiczny do kolczyków, pierścionka czy naszyjnika.
@simplydelivered

wiekszosc mirkow na tagu #zegarki to przegrywy, ktore udają znawców zegarków i wazniejsza jest dla nich marka

A to dobre jest. xD Co prawda nie pokrywa się z prawdą, ale calkiem zabawne.