Wpis z mikrobloga

Bardzo dobrze Riot postąpił z Nitro, powinna tak każda współpracująca z nim firma zrobić. Gość jest ewidentnie odklejony, nie ma empatii, moralności. Bawi się aktualnie w komentowanie ale na poziom Wardegi nigdy nie wskoczy. Po tym jak wyzywał najpierw Natsu a później Wersow ( kur jeb) tym bardziej mi lepiej na sercu.

W tym wszystkim współczuję jego synowi, może będzie mial w życiu łatwiej ( hajs się zgadza) ale jeśli Matka nie przekaże mu jak być po prostu człowiekiem a nie #!$%@?*** to wyrośnie na taką zakałę jak Nitro.

#friz #nitro #wardega #youtube
  • 17
@ShandzT: Mnie #!$%@?ą jego pseudoelokwentne wypowiedzi ewidentnie na siłę i pod publiczkę, udaje gościa co wszystkie rozumy pozjadał, pouczałby innych, że są debilami a jeszcze parę lat temu sam zakładał sobie kondoma na głowę. Jak ktoś mu sensownie odpowie na zaczepki to ten zasłania się ironią i poczuciem humoru, albo tak jak było z Kasjo, zesrał się i obrócił wszystko w żart.
@ShandzT: wykopki wy to macie klapki na oczach. Nie lubicie typa, bo gada jak gada, ale on był biznesmenem, ktory wlozyl w #!$%@? forsy w lige legend, mial duzy wklad w rozrost polskiego lola zatrudnial w #!$%@? ludzi w zwiazku z tym mlodych chlopakow, ktorzy mieli u niego normalne pensje (niektore druzyny graly za darmo lub za smieszne grosze) i jego obecnosc miala znaczenie bardzo pozytywne dla riotu i esportu. A
@vincivinci: Odkrycie, że baby na twitchu, youtubie czy w życiu mają łatwiej nie jest raczej nowością. Ja to nitro pamietam tylko od incydentu z bolem i tyle. Wszystkie te leśne dziadki jedyne co robią z grami nie ważne czy to stara kasta jak Izak, Saju czy młode debile jak Ewron to odbieranie czeków od sprite, vifona i stron z hazardem (isamu)
@hniedziela546: nitro jest wlascicielem i tworca druzyny esportowej 7more pompa team. Glownie z tego jest znany w lolu przynajmniej dla mnie, bo tego jak on sam gra nigdy nie ogladalem. Wiesz wogole o co sie rozchodzi w tym calym banie czy myslisz, ze chodzi tylko o to, ze dostal perma na konto w lolu? xd
@ShandzT: Ultraliga ma fatalną oglądalność przez co kolejni sponsorzy i organizację rezygnują z inwestowania w polski esport i Riot zamiast cos z tym faktem zrobić wolą zbanować Nitro, który przejął zbankrutowaną drużynę w tamtym sezonie i sam zainwestował dziesiątki tysięcy złotych w organizacje. Zamiast docenić fakt że stworzył jedną z najlepiej zarządzanych org w polsce wolą go zbanować za dramę z jakąś atencjuszką
@6aesthetic9: ty myślisz, że tylko o tą dramę chodzi? XD jak chcesz mu lizać dupę, to idź do sekcji komentarzy na youtube. Tak poza tym to prezentujesz najgorszą możliwą mentalność, typowego pisowca. Jeśli zainwestował w biznes, to można mu odpuścić bycie mocnym toxiciem? Co jeszcze można odpuścić, bo ma drużynę w lolu?