Wpis z mikrobloga

No dobra, żarty się skończyły. Człowiek robi się starym zgredem, wiec z racji moich niedługo obchodzonych urodzin postanowiłem kupić sobie prezent ;) a, ze nikt nigdy nie robi mi prezentów lepszych niż ja sam sobie + jestem #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°) tym razem będzie to kolejna corvette ale C3. Zaczynam poszukiwania! Będę szukał czegoś z dolnej granicy cenowej, nie ulepo, trupa, ale coś sensownego do podlubania. Na pierwszy ogień leci czarna sztuka. Jak jesteś ciekaw co wyjdzie z oględzin, zostaw plusa, obserwuj tag #kupujecorvette #samochody #carboners #corvette #motoryzacja
onemanarmy - No dobra, żarty się skończyły. Człowiek robi się starym zgredem, wiec z ...

źródło: comment_1619536236P8zmAu0QYbq87nxaA5k9Vq.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@one_man_army: to nawiązanie do 20letniego paradokumentu z Kanady opowiadającego o perypetiach trzech przyjaciół, w jednym z epizodów pojawił się szwarccharakter Cyrus, który jeździł takim wozem.

Jeśli tylko przegladasz mirko to napewno napotkales sie na memy z tego uniwersum, np:

Co za #!$%@? akcja
Obudzilem sie w rurze #!$%@? w krzyzu mnie #!$%@? [...] Na tym polega odpowiedzialność.

Dam ci 100 dolarow zebys sie #!$%@?.
Nie powinienem tego robic ale #!$%@?.
zawsze
TurboTapir - @onemanarmy: to nawiązanie do 20letniego paradokumentu z Kanady opowiada...

źródło: comment_16195625728Tw4cNEpQmbfJ7WUVMFyKo.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz