Wpis z mikrobloga

- Lockdown miał trwać 2 tygodnie
- Maseczki mieliśmy nosić do wynalezienia szczepionek
- Następne święta mieliśmy spędzić razem
- Tarcza antykryzysowa miała chronić
- Szczepienia miały być jednorazowe i skuteczne
- Miało nie być segregacji i paszportów covidowych
- Zaszczepieni lekarze nie leczą, zaszczepieni nauczyciele nie uczą, a niezaszczepieni kasjerzy w supermarketach zasuwają non stop od początku koronaświrusa. Cud.
#koronawirus
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Trafas:
Nie, nie ogarnęli tego tylko debile i wykop. Jest pełno ludzi, którzy mają co najmniej poważne wątpliwości co do tego, co się na świecie dzieje. Fakty są takie, że na takie ograniczenia wolności, jakie trwają od roku, już od dawna nie było (i nadal nie powinno być) miejsca w cywilizowanym świecie. Zachodnie rządy po prostu uczą się od Chin i sprawdzają, na ile mogą sobie pozwolić. A wychodzi niestety
  • Odpowiedz
@ArcyPrzegryw: ja chcę tu mieć drugą Szwecję

ok i zauwazyli te przykrywke tylko debile bez szkoly / piwniczaki z wykopu. To ogólnie cechuje ludzi nieinteligentnych ze przeceniaja swoje umiejetnosci


@Trafas: Jaką szkołę trzeba skończyć, żeby nie być debilem bez szkoły? xD
  • Odpowiedz
@SzlachcicPolny: a ja mam? XD przecież żadnego mandatu nie dostaniesz xD a jak dostaniesz to się odwołasz i wygrasz i nic nie płacisz xD

I właśnie przez takich jak Ty są te pojedyncze historie z mandatami, jakby większość chodziła bez, to myślisz, że policja by uganiała się za każdym?

Żal mi Ciebie strasznie, ale też mam Cię w dupie.
  • Odpowiedz